Artykuł: Kadra Polski 1998 - SKM - Sląska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ŚKM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Lipiec 27 2017 14:41:45
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie Śląska
  Śląscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medaliści MP

Kadra Polski

Kadra Śląska

ŚKM Mini koszykówka

ŚKM Gala

ŚKM 2006/2016

ŚKM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Użytkowników Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,875
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Dafik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda Śląska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Niedźwiadki Przemyśl

Śląski Związek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Związek Koszykówki

WKS SLĄSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Roś Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

Śląski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

Śląska Letnia Liga Koszykówki

Kadra Polski 1998
KADRA POLSKI  chłopcy urodzeni 1998/99
od naboru do Mistrzostw Europy
Kalendarz reprezentacji Polski

   
ME U16 XV spadek do Dywizji B
ME U18 VI brak awansu do Dywizji B
U20........................................................
Trener Główny: Jerzy Szambelan   
Trener asystent: Andrzej Kierlewicz    
Trener asystent: Rafał Knap  
Fizjoterapeuta:  Jacek Hernik
Trener główny: Andrzej Kierlewicz
Trener asystent: Marcin Kloziński
Trener asystent: Wojciech Rogowski
Fizjoterapeuta: Jacek Hernik
 
 Obecność SKM
Lukasz Kolenda, Dominik Wilczek
Jakub Kobel, Mikolaj Kurpisz
Jakub  Musial, Dominik Rutkowski,
Daniel Golebiowski, Mateusz Szczypinski   
Bartlomiej Pietras, Michal Jodlowski   
Olaf Piotr Wysocki,Adrian Slawomir Bogucki
 

termin.........dni miejsce rodzaj.............ilośćrelacje skmfoto filmiwww ZW.
PO.
MIEJSCE
29.VII-7.VIII.16 MacedoniaME U18 Dyw B 12INFORMACJE  WWW
 5 2VI
17-31.VIII.2014
12
Łotwa
ME U16
 12INFORMACJE
  WWW
 3 6XV
9-15.VIII
 7Zakopane
Czechy
Konsultacja
Turniej
 12
INFORMACJE
      
31.VII-4.VIII 7Włochy
Turniej   12INFORMACJE
      0
 3 IV
24-28.VII
 5Grecja
Gry kontrolne
 12INFORMACJE
FOTO
    1
 1 
14-16.VII
 3Łotwa
Gry kontrolne
 12INFORMACJE
FOTO
    0
 2 
4-10.VII
 7Cetniewo
  16INFORMACJE
      
8-10.VI
 3Warszawa
Badania
 16       
16-19.IV.2014
 4Wałcz
Konsultacja
 16INFORMACJE
FOTO
     
2.II- 9.II.2014
 8Turcja
Turniej
 12INFORMACJE
FOTO
   2 4 VIII
29.I-2.II.2014
 4Warszawa
Konsultacja
        
26-29.XII.2013
 4
Wałbrzych
Turniej TNO
 12
INFORMACJE
FOTO
   1 2 IV
 5-8.XII.2013 5Hiszpania
Turniej Iskar
 12
INFORMACJE
FOTO
   2 1 III
21-24.XI.2013
 4Cetniewo
Konsultacja
 17
INFORMACJE
FOTO
     
24-27.X.2013 4Cetniewo Konsultacja  16INFORMACJE FOTO
     
20-27.VII.2013 8Chybie Camp Centralny  30INFORMACJE      

Uczetnicy ME  U-16 rocznik

 Fotka
Sylwetka................................
Zgrupowania.............Turnieje
Sukcesy..................drużynowe...............indywidualne
 1  Marcin Wiszomirski
Data: 28.IV.1998
Miejsce
Kadra: Dolnośląskie
Klub: Polonia Warszawa
Trener Klubowy:
Wzrost;  198
Pozycja: PF
wychowanek:Polonia Warszawa
1 Trener:

STATYSTYKI ME U16




1 Cetniewo X.2013
2 Cetniewo XI.2013

Turniej Hiszpania XII.2013
Turniej Wałbrzych XII.2013
Turniej Turcja II.2014
3 Wałcz  IV.2014
4 Warszawa VI 2014
5 Cetniewo VII 2014
2 mecze kontrolne z Łotwą
3 mecze kontrolne z Grecją
Turniej Włochy VII 2014
6 Zakopane VIII 2014



Vice Mistrz Polski U-14 Opalenica 2011 (rocz.97)
Mistrz Polski U-16 Opalenica 2013 (rocz.97)
8 Meczy Kadra Polski 97, TNO Opava i EYOF Utrecht











 2  Mateusz Szczypiński
Data: 8.V.1998
Miejsce urodz: Wrocław
Kadra: Dolnośląskie
Klub: MKS Dabrowa Górnicza
Trener Klubowy: R. Knap
Wzrost; 184
Pozycja: SG
wychowanek: WKK Wrocław
1 Trener: Piotr Gliniak

STATYSTYKI ME U16




Ultrech z rocz.1997
1 Cetniewo
X.2013
2 Cetniewo
XI.2013
Turniej Hiszpania
XII.2013
Turniej Wałbrzych XII.2013
Turniej Turcja II.2014
4 Warszawa VI 2014
5 Cetniewo VII 2014
2 mecze kontrolne z Łotwą
3 mecze kontrolne z Grecją
Turniej Włochy VII 2014
6 Zakopane VIII 2014



Mistrz Polski SP z rocz.1997 Toruń 2010
Mistrz Polski SP
Elbląg 2011
III miejsce OOM z rocz.1997 Wieliczka 2012
Mistrz Polski U-14
Koszalin 2012
Mistrz Polski U-16 Tarnobrzeg 2014
MVP MP U-16 Tarnobrzeg 2014
Wicemistrz Polski U18 z rocz.1996 Wrocław 2014
Najlepszy Strzelec MP U16 Tarnobrzeg 2014
Wicemistrz Polski Gimnazjada Kołobrzeg 2014






 3  Jędrzejewski Michał
Data urodz. 4.III.1998
Miejsce urodz. Wrocław
Kadra: Dolnośląskie
WKK Wrocław

Trener klubowy: T. Niedbalski
Wzrost: 185 cm.
Pozycja: PG
wychowanek: WKK Wrocław
1 Trener: Iwona Olesiewicz

STATYSTYKI ME U16



1 Cetniewo X.2013
2 Cetniewo
XI.2013
Turniej Hiszpania XII.2013
Turniej Wałbrzych XII.2013
Turniej Turcja II.2014
4 Warszawa VI 2014
5 Cetniewo VII 2014
2 mecze kontrolne z Łotwą
3 mecze kontrolne z Grecją
Turniej Włochy VII 2014
6 Zakopane VIII 2014




Mistrz Polski SP Toruń 2010 (rocz.97)
Mistrz Polski U-14 Opalenica 2011 (z rocz.97)
Mistrz Polski U-14 Koszalin 2012
5 All-Stars MP U-14 Koszalin 2012
Wicemistrz Polski U18 z rocz.1996 Wrocław 2014
Mistrz Polski U16 Tarnobrzeg 2014
5 All-Stars MP U-16 Tarnobrzeg 2014








 4  Jodłowski Michał
Data urodz. 4.XII.1998
Miejsce urodz.
Kadra: Dolnośląskie
Klub: WKS Śląsk Wrocław
1 Trener: Jacek Kolis
Wzrost;  201 cm.
Pozycja: PF
wychowanek: Śląsk Wrocław
1 Trener:

STATYSTYKI ME U16



1 Cetniewo X.2013
2 Cetniewo
XI.2013
Turniej Hiszpania XII.2013
Turniej Wałbrzych XII.2013
Turniej Turcja II.2014
3 Wałcz  IV.2014
4 Warszawa VI 2014
5 Cetniewo VII 2014
3 mecze kontrolne z Grecją
Turniej Włochy VII 2014
6 Zakopane VIII 2014


 

Wicemistrz Polski U-16 Tarnobrzeg 2014














 5  Wantuch Jakub
Data urodz. 25..VI.1998
Miejsce urodz.
Kadra: Pomorze
Klub: MKS Dąbrowa Górnicza
Trener klubowy: R.Knap
Wzrost: 196 cm.
Pozycja: SF
wychowanek: GTK Gdynia
1 Trener:

STATYSTYKI ME U16



1 Cetniewo X.2013
2 Cetniewo
XI.2013
Turniej Hiszpania XII.2013
Turniej Turcja II.2014
Turniej Włochy VII 2014
6 Zakopane VIII 2014


 




 

Mistrz Polski Gimnazjada Kołobrzeg 2014














 6  Kurpisz Mikołaj
Data urodz. 3.V.1998
Miejsce urodz. Grodzisk Maz.
Kadra: Wielkopolskie
Klub: PBG JB Poznań
Trener klubowy:
Wzrost: 200 cm.
Pozycja: PF
wychowanek: Basket Opalenica
1 Trener: Aleksander Ziobro

STATYSTYKI ME U16



1 Cetniewo X.2013
2 Cetniewo
XI.2013
Turniej Hiszpania XII.2013
Turniej Turcja II.2014
3 Wałcz  IV.2014
4 Warszawa VI 2014
5 Cetniewo VII 2014
2 mecze kontrolne z Łotwą
3 mecze kontrolne z Grecją
6 Zakopane VIII 2014





Mistrz Polski OOM U-15 Kutno 2013
MVP Finał OOM U-15 Kutno 2013
Brązowy Medalista MP U-16 Opalenica 2013 (rocz. 97)
Srebrny Medalista Gimnazjada Radom 2013 9rocz.97)











 7  Pietras Bartłomiej
Data urodzenia: 28.II.1998
Miejsce urodz:
Kadra: Kujawsko-Pomorskie
Klub:
Estudiantes Madryt
Trener:
Pozycja; PF
Wzrost: 207 cm.
wychowanek: TKM Włocławek
1 Trener:
K. Tomaszewski

STATYSTYKI ME U16



Turniej Wałbrzych XII.2013
Turniej Turcja II.2014
5 Cetniewo VII 2014
2 mecze kontrolne z Łotwą
3 mecze kontrolne z Grecją
Turniej Włochy VII 2014
6 Zakopane VIII 2014








Wicemistrz Polski U-14 Koszalin 2012
Brązowy Medalista OOM U-15 Kutno 2013
V miejsce U16 Hiszpania









8
  Dominik Rutkowski
Data: 25.VI.1998
Miejsce
Kadra: Dolnośląskie
Klub: WKK Wrocław
Trener Klubowy: T. Niedbalski
Wzrost; 196
Pozycja: SF
wychowanek: WKK Wrocław
1 Trener:

STATYSTYKI ME U16



1 Cetniewo X.2013
4 Warszawa VI 2014
5 Cetniewo VII 2014
3 mecze kontrolne z Grecją
Turniej Włochy VII 2014
6 Zakopane VIII 2014









Mistrz Polski SP z rocz.1997 Toruń 2010
Mistrz Polski SP
Elbląg 2011
III miejsce OOM z rocz.1997 Wieliczka 2012
Mistrz Polski U-14
Koszalin 2012
MVP MP U14 Koszalin 2014
Uczestnik ME U16 z rocz.1997 Kijów 2013
Wicemistrz Polski U18 z rocz.1996 Wrocław 2014
Mistrz Polski U-16 Tarnobrzeg 2014
Jordan Brand Clasic - Barcelona 2014







 9  Tomasz Żeleźniak
Data: 15.IV.1998
Miejsce
Kadra: Dolnośląskie
Klub: Śląsk Wrocław
Trener Klubowy:
Wzrost;  192
Pozycja: SG
wychowanek: Polonia Leszno
1 Trener:

STATYSTYKI ME U16



3 Wałcz  IV.2014
4 Warszawa VI 2014
5 Cetniewo VII 2014
2 mecze z Łotwą
3 mecze kontrolne z Grecją
Turniej Włochy VII 2014
6 Zakopane VIII 2014








Wicemistrz Polski U16 Tarnobrzeg
ALL-STARS MP U16 Tarnobrzeg 2014
10
 
Dawid Sączewski
urodzony: 3.02.1999
Miejsce
Kadra: Pomorskie
Klub:
Trener Klubowy:
Wzrost; 185
Pozycja: SG
wychowanek:
1 Trener:

STATYSTYKI ME U16



3 Wałcz  IV.2014
4 Warszawa VI 2014
5 Cetniewo VII 2014
Łotwą 2 sparingi VII.14
Grecją 2 sparingi VII.14
Turniej Włochy VII 2014
6 Zakopane VIII 2014








 
11  Daniel Gołębiowski
Data urodz. 6.II.1998
Miejsce urodz.
Kadra: Zachodniopomorskie
SM PZKOsz Cetniewo
Klub:Wilki Morskie Szczecin
Trener Klubowy:
Obecny:
Wzrost: SG
Pozycja: 194
wychowanek: Śląsk Wrocław
1 Trener: 

STATYSTYKI ME U16

3 Wałcz  IV.2014
5 Cetniewo VII 2014
Grecja 2 sparingi VII.2014
Turniej Włochy VII 2014











 
12  Kobel Jakub
Data urodz25.11.1998
Miejsce urodz.
Kadra: Dolnoślaskie
Klub: WKK Wrocław
Trener klubowy: T. Niedbaslki
 Wzrost: 184
Pozycja: PG
wychowanek:
1 Trener:

STATYSTYKI ME U16



5 Cetniewo VII 2014
Łotwa 2 sparingi VII.2014
Grecja 2 sparingi VII.2014
Turniej Włochy VII 2014











 

Przygotował zibi
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Ankieta dla Użytkowników
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGOŃ Ruda Śląska
KS POGOŃ Ruda Śląska
45% [5 Głosów]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 Głosów]

Głosów: 11
Rozpoczęta: 01/02/2010 16:57
Zakończona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi