Artykuł: 2005 - SKM - Sląska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ŚKM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Maj 30 2017 11:13:26
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie Śląska
  Śląscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-16 Rocznik 2001
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-99
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999

SKM na Finałach MP

Medaliści MP
  U16 Kadeci
  U18 Juniorzy
  U20 Juniorzy St.

Kadra Polski

Kadra Śląska

ŚKM Mini koszykówka

ŚKM Gala

ŚKM 2006/2016

ŚKM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Użytkowników Online
Gości Online: 4
Użytkownicy Online: ~NOBULA

Zarejestrowanych: 1,871
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Mezo_and1
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda Śląska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Niedźwiadki Przemyśl

Śląski Związek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Związek Koszykówki

WKS SLĄSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Roś Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

Śląski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

Śląska Letnia Liga Koszykówki

2005

U-12 MĘSKIE TURNIEJE sezon 2016/2017  5 klasa SP
Kategoria: Mini-koszykówka rocznik 2005 i młodsi


  ...........................
...........................................
.....................................
 Wyróżnienia....indywidualne
01
 KRAKÓW

9-11.IX.2016

III Puchar
Rektora AGH

Obecność SKM
1 Biofarm Poznań
2 UKS Regis Wieliczka 
3 Chromik Żary
4  MUKS 1811 Unia Tarnów  
5 KS Cracovia 1906  
6 MBA Prievidza


 INFO
MVP:Dawid Grodzki

ALL STARS
Oskar Szydlik
Łukasz Siemieniec
Jakub Mysiorek
Igor Michalski
Morawski Adrian
02
 SUCHY LAS

16-18.2-2016

Puchar
Starosty

1 TKM Włocławek
2 Alba Berlin
3 Śląsk Wrocław
4 Nickel BA Suchy Las
5 Pyra Poznań
6 Nickel BA Kórnik
7 Nickel BA 2004
8 Nickel BA Skórzewo-Zakrzew
 INFO
MVP: Jakub Kornatka
Strzelec: Kacper Jaworski
All Stars:
Igor Urban
Kacper Jaworski
Simon Brier
Jakub Kępski
Finn Friedrich-Flosche
03
 DĄBRÓWKA
TCZEWSKA


23-25.IX.2016

Memoriał
Adama
Kamińskiego

1 MUKS Basket Warszawa
2 Basket Regnum Bydgoszcz
3 Basket Kwidzyn
4 TMK Pomorze Tczew
5 Korsarz Gdańsk
6 Sharks Gdynia



INFOALL-STARS
Antonii Kaczorowski
Michał Zimnicki
Igor Stolarz
Mikołaj Katafiasz
Jakub Szumert
04

KOMORÓW

14-16.X.2016

Puchar AK
UKS Komorów


Obecność SKM
1 UKS 27 KATOWICE
2 AKADEMIA KOMORÓW I
3 STK CZARNI SŁUPSK
4 MKS DĄBROWA GÓRNICZA
5 TKM WŁOCŁAWEK
6 REGIS WIELICZKA
7 NENUFAR EŁK
8 JBC OLSZTYN
9 UKS 7 TREFL SOPOT
10 BASKET LEGIONOWO
11 JEDYNKA KOŚCIAN
12 AKADEMIA KOMORÓW II
13 MKS GRÓJEC
14 REGNUM BYDGOSZCZ
15 AZS KIELCE
16 CZTERY TRZY LUBLIN

INFO
MVP: Kajetan Kuczawski
Rozgrywający: Mroczkowski
ALL-STAR:
Maksymilian Siwik
Maciej Karalonek
Kacper Kozłowicz
Jakub Ucieszyński
Jakub Kępski

5 Obrońców Turnieju:
Kacper Sikora
Adam Kuruś
Damian Kasperowicz
Brajan Płatek
Alan Lewandowski
05
 EŁK

21-23.X.2016

X Nenufar Cup
1 SKM Vilnius (LT)
2 UKS Nenufar 5
3 MOS Pruszków
4 ŻSM Marijampol  (LT)
5 UKS Nenufar 5 II
6 Warsaw Basketball


 INFOMVP:  Kriżanauskas

ALL-STARS:
Tetraitis Airidas
Baltrusaitis
Czemerys Mateusz
Sikarskas Matas
Mroczkowski Brajan
06
 ŻYRARDÓW

11-13.XI.2016

XII Pivot Cup
1 Trójka Żyrardów
2 AZS UJK Kielce
3 MUKS Basket 30 Lublin
4 UKS Rekord Lubartów
5 UMKS Księżak Łowicz
6 UKS SKM Nowa Sól


 INFO
MVP: Aleks Godzisz
ALL-STARS
Jakub Łaniewski
Filip Bekier
Kacper Trojnara
Alan Matyjaszczyk
Antoni Wróblewski
Franciszek Kacprzak
07
 DZIAŁDOWO

2-4.XII.2016

XVI
Katarzynka Cup
1 Basket 47 Białystok 
2 Trójkas Działdowo
3 Dziewiątka Łomża
4 Trójka Żyrardów
5 Sokół Działdowo



 INFO
MVP:  POLUBICKI Kamil

ALL STARS
KOROLCZUK Piotr

BRZEZIŃSKI Franciszek
GÓRSKI Jakub 
KLIMIUK Igor
DOMBROWSKI Łukasz 

08
 KATOWICE

2-4.XII.2016

VI MTB

Obecność SKM
1 UKS SP 27 Katowice
2 MUKS Basket Warszawa
3 MOSiR Cieszyn
4 Warsaw Basketball
5 KKS Tarnowskie Góry
6 UKS SP27 Katowice I
7 MKS Ósemka Skierniewice
8 Snakes Ostrawa Czechy
9 Gimbaskets 2 Przemyśl II
10 Gimbaskets 2 Przemyśl I
 INFO

MVP: Maksymilian Siwik

5 ALL-STARS
Kacper Cichy
Szymon Szłapa
Mikołaj Szojda
Jakub Szumert
Łukasz Silgh
09
 PRUSZKÓW

9-11.XII.2016

XXIV
Świąteczny
1 MKS Polonia Warszawa  
2 MKS Pruszków  
3 MKS Ochota Warszawa  
4 MKS Piotrówka Radom  
5 Warsaw Basketball  
6 MUKS Piaseczno


 INFO
MVP 
MAKSYMILIAN OSZAKO
10
 BIAŁYSTOK

27-29.I.2017

IV Dojlidy Cup

Obecność SKM
1 Lazdija Litwa
2 MKS Dąbrowa Górnicza
3 MKS Pruszków
4 Wawer Warszawa -
5 Region Grodno Białoruś
6 Mariampole Litwa
7 WKK Wrocław
8 UKS Łapy
9 Żubry Białystok
10 AK Młode Żubry
 INFOMVP: Nojus Ribiaskaus
Strzelec: Jakub Ucieszyński

ALL-STARS:
Jakub Ucieszyński
Arwas Atocka
Filip Rutkowski
Bartosz Habiera
Emilas Laukaitis
11
 ELBLĄG

31.III - 2.IV.2017

XXI Elbasket
1 Twarde Pierniki Toruń
2 Komorów 06 Komorów
3 TMK Pomorze Tczew
4 UKS Jar Elbląg
5 SP 3 Żak Koszalin
6 Żubry Białystok
7 Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
8 UKS De La Salle Gdańsk
9 Novum Bydgoszcz
10 UKS Trójka Żyrardów
11 Enea Astoria Bydgoszcz
12 SP 11 Elbląg  

INFO
MVP: Paweł Sowiński

ALL STARS:
Mateusz Żebrowski,
Jakub Dura
Filip Kowalczyk
Igor Stolarz
Wojciech Stróżewski
12
 WIELICZKA

7-9.IV.2016

IV Wieliczka Cup


1 MKS Dąbrowa Górnicza
2 MKKS RYBNIK
3 UKS REGIS Wieliczka
4 TKM Włocławek
5 UKS 27 Katowice II
6 MUKS Warszawa
7 Chromik Żary
8 WKK Wrocław
9 Śląsk Wrocław
10 UJK Kielce
11 Snake Ostrawa
12 Kadet B Podlaska
13 Ochota Warszawa
14 Cztery – Trzy Lublin
15 MUKS 1811 Tarnów
16 UKS 27 Katowice
 INFOMVP: Ucieszyński Jakub


Piątka ALL STARS
Pelz Stanisław
Kosiorowski Marcin
Siemieniec Łukasz
Kornatka Jakub
Kuczawski Kajetan
13
 RADOM

19-21.V.2017

VI RBC

Obecność SKM

1. UKS SP 27 Katowice
2. Nickel Akademia Poznań
3. Odessa Ukraine - Ukraina
4.TKM Włocławek
5. SKM Wilno - Litwa
6. Tornado Kowno - Litwa
7. Prinemanie Grodno
8. BK Snakes Ostrava
9. MKS Piotrówka Radom
10. GKK Hanza Gdańsk
11. Ogre Łotwa
12. Tornado Lida Białoruś
13. SKM Zastal Zielona Góra
14. Junior Basket Club Olsztyn
15. MUKS 1811 Unia Tarnów
16. MOSM Tychy
17. AZS UJK Kielce
18. UKS Mikst Międzychód
19. KKS Pro Basket Kutno
20. Warsaw Basketball

INFO
MVP
Najlepszy strzelec
Kajetan Kuczawski


Najlepszy rozgrywający
Oskar Szydlik

Najlepszy zbierający
Nikita Oboichuk

5 ALL - STARS
Dmytro Tytar
Jakub Kornatka
Maksymilian Siwik
Kacper Sikora
Igor Urban
14
 ŻYRARDÓW

19-21.V.2017

XVI Stasinki

UKS  4  ŁOMŻA
BK  KRNOV
BASKET 47  BIAŁYSTOK
TRÓJKA  ŻYRARDÓW
OLIMPIJCZYK  OSTRÓW WLKP
UTENOS  DSC
SIGULAS SPORTAS SKOLA
NENUFAR  5  EŁK
 INFO
 
15
 WARSZAWA

2-4.VI.2017

II UFFO Wawer
Cup
MUKS Basket Warszawa Wawer
MKS Pruszków
UKS BASKET REGNUM Bydgoszcz
UKS BASKET 47 Białystok
BK Valmiera (Łotwa)
TRÓJKA Działdowo
WKK Wrocław
WARSAW Basketball Warszawa 
 INFO
 
16

BYDGOSZCZ

9-11.VI.2017

VI Bydgoszcz
Basket Cup
  ZAPROSZENIE Jedynka Kościan
  

U-11 MĘSKIE
TURNIEJE sezon 2015/2016  4 klasa SP

Kategoria: Mini-koszykówka rocznik 2005 i młodsi

  .........................
.............................................
  Wyróżnienia..indywidualne
01

EŁK

16-18.X.2015

Nenufar Cup


Obecność SKM
1. UKS Komorów
2. UKS 7 Trefl Sopot
3. UKS Nenufar 5 Ełk
4. ŻSM Marijamole
5. BC Hito Estonia
6. UKS SP 27 Katowice II
7. SKS Sharks Gdynia
8. UKS SP 27 Katowice I
 INFO
MVP: Franciszek Szular

5 ALL-STARS
Jurkowski Marcel
Kobiak Olgierd
Engel Tadeusz
Walczak Piotr
Mroczkowski Brajan 
02
 KATOWICE

4-6.XII.2015

V MTB

Obecność SKM
1. Nenufar 5 Ełk
2. UKS Komorów I
3. UKS SP 27 Katowice
4. UKS Regis Wieliczka
5 Zastal Zielona Góra
6 Górnik Wałbrzych
7 Snakes Ostrava
8. UKS 4 Łomża
9. UKS Jedynka Kościan
10. MOSIR Cieszyn
11 Sharks Gdynia
12 UKS Komorów II
 INFOMVP: Brajan Mroczkowski
 
5 ALL-STARS
Rafał Szpakowski
Łukasz Siemieniec
Kajetan Kuczawski
Franciszek Szular
Filip Półbratek
03
 BIAŁYSTOK

11-13.III.2016

VIII Turniej
u Klemensa

1. Nenufar 5 Ełk
2. SDYSHOR 7 Grodno
3. Twarde Pierniki Toruń
4. Dziewiątka Łomża
5. Trójka Działdowo
6. Basket 47 Białystok
7. Trójka Żyrardów
 INFO
MVP: Brajan Mroczkowski

ALL-STARS:
Kacper Murawski
Adam Odiniec
Paweł Sowiński
Jakub Górski
Hubert Prokopowicz
04
 WARSZAWA

18-20.III.2016

XXII
Wielkanocny

1. UKS Komorów II
2. NENUFAR Ełk
3. MKS Polonia Warszawa
4. MKS Grójec
5. Legion Legionowo
6. MKS Pruszków
7. Warsav Basket Ball
8. MUKS Piaseczno
9. MUKS AZS PW Wawszawa
10. MKS Ochota Warszawa
11. Jedynka Kościan
12. Jagielonka Warszawa
13. La Basket Warszawa
14. UKS Komorów I rocz.2006
 INFOMVP:
Franciszek Szular

ALL-STARS
Max Oszako
Hubert Gaik
Filip Kowalczyk
Michał Jałtoszuk
Brayan Mroczkowski
05
 KATOWICE

1-3.IV.2015

II Memoriał
Tadeusza Sajdy


1 UKS SP 27 Katowice II
2 MOSiR Cieszyn
3 Warsaw Basketball
4 Regis Wieliczka
5 Radwan Sport Kraków
6 UKS 27 Katowice I



 INFOMVP:  Kajetan Kuczawski
Obrońca: Mikołaj Szojda
ALL-STARS
Piątka Gwiazd Turnieju
Franek Usydus
Maksymilian Siwik -
Bartosz Moik
Filip Rutkowski
Jank Krupa 
06
 EŁK

8-10.IV.2016

IX Mazurska
Wiosna
1 UKS Nenufar 5 Ełk
2 UKS 4-3 Lublin,
3 Junior BC Olsztyn,
4 ŻSM Marijampol,
5 UKS Basket 47 Białystok,
6 UKS 4 Łomża,
7 AMŻ Białystok.
 
 INFOMVP: Filip Półbratek

ALL-STARS
Łobodziński Jakub
Mroczkowski Brajan
Janciauskas Adrijus
Kirwiel Szymon
Szczepański Piotr
07
 BYDGOSZCZ

15-17.IV.2016

III Bydgoszcz
Cup

1. UKS Komorów I
2. SP 10 / STK Czarni Słupsk
3. Twarde Pierniki Toruń
4. Jedynka Kościan
5. MKS Grójec
6. Basket Regnum Bydgoszcz
7. Młode Lwy Gdańskie
8. WKS Śląsk Wrocław
9. UKS Komorów II
10. MKK Basket Koszalin
 INFOMVP: Franciszek Szular  
Strzelec:  Antoni Siewruk 
Obrońca: K.  Kozłowicz  
Rozgrywający: J. Dura
ALL-STARS
Maciej Karolonek  
Filip Giec  
Paweł Sowiński 
Oskar Szydlik 
Antek Juraszewski  
08
  WIELICZKA

13-15.V.2016

Puchar Solny


Obecność SKM
1 UKS Nenufar Ełk
2  UKS 27 Katowice ,,Michałki,,
3 MKS Dąbrowa Górnicza
4 Regis Wieliczka
5 MKS Grójec (r.2006/7)
6 Legion Legionowo
7 UKS 27 Katowice II ,,Arturki,,
8 MUKS 1811 Tarnów
9 Radwan Sport Kraków
10 Cracovia Kraków
11 Wisła Kraków
12 GIM 2 Przemyśl
 INFOMVP Turnieju
Najlepszy Strzelec
Brajan Mroczkowski

5 ALL-STARS:
Filip Półbratek
Kuczawski Kajetan
Łukasz Siemieniec
Brajan Płatek
Antoni Juraszewski
09
 KRUSZWICA

20-22.05.2016

IV Puchar
Burmistrza
1 MTS Basket Kwidzyn  
2 Basket 2010 Kruszwica
3 TMK Pomorze Tczew  
4 MKS Novum Bydgoszcz
5 KSK Noteć Inowrocław
6 LA Basket Warszawa


 INFOStrzelec: Igor Stolarz

5 ALL-STARS:
Antoni Gawarecki 
Bartek Cichocki
Piotr Barańczyk
Jakub Jurczyk
Kewin Chyła -
10
 WARSZAWA

3-5.VI.2016

I Wawer Cup
1 Valmiera Łotwa
2 MKS Grójec
3 ASMB Montigny le bx Francja
4 MUKS AZS PW Wawer
5 UKS Komorów (rocz.2006/07)
6 Stores SP 78 Wrocław


 INFO
MVP: Ricard Libelis 

5 All-Strars
Czarek Witkowski
Matis Gomas-Bayonne
Maks Stahl
Marek Bukowski
Tomasz Szumert
11
 POZNAŃ

3-5.VI.2016

XXXVII
im Tadeusza
Dudzińskiego

1 UKS AK Komorów
2 BASKET AKADEMIA I Poznań
3 KS SUDETY Jelenia Góra
4 MKK PYRA I Poznań
5 UKS JEDYNKA Kościan
6 BASKET AKADEMIA II Poznań
7 OLIMPIJCZYK Ostrów Wlkp.
8 BASKET REGNUM Bydgoszcz
9 UKS MIKST Międzychód
10 MKS MOS Śrem
11 MKK PYRA II Poznań
12 SP 2 MKK Gniezno 
 INFO
5 ALL-STARS:
Oskar SZYDLIK    
Kacper FLORCZAK
Remigiusz WARZYBOK
Franciszek SZULAR 
Dawid GRODZKI








Pozdrawiam i życzę wielu turniejów
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Ankieta dla Użytkowników
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGOŃ Ruda Śląska
KS POGOŃ Ruda Śląska
45% [5 Głosów]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 Głosów]

Głosów: 11
Rozpoczęta: 01/02/2010 16:57
Zakończona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi