Artyku│: 2005 - SKM - Sl┬▒ska koszyk├│wka m┬│odzie┬┐owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ┬ŽKM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Listopad 25 2017 01:03:15
Nawigacja
Portal
  Strona G┬│├│wna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ┬Žl┬▒ska
  ┬Žl┬▒scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewn├¬trzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojew├│dzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  Kalendarz 2017/2018

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U11 Rocznik 2007
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Fina┬│ach MP

Medali┬Âci MP

Kadra Polski

Kadra ┬Žl┬▒ska

┬ŽKM Mini koszyk├│wka

┬ŽKM Gala

┬ŽKM 2006/2016

┬ŽKM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

U┐ytkownikˇw Online
GoÂci Online: 3
Brak U┐ytkownikˇw Online

Zarejestrowanych: 1,878
Nieaktywowany U┐ytkownik: 1
Najnowszy U┐ytkownik: ~Jakub Jamrozik
Wspˇ│praca

UKS Chromik ¯ary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Paw┬│owice

G├│rnik Wa┬│brzych

KS Pogon Ruda ┬Žl┬▒ska

TS Basket  Gniezno

Piotr├│wka Radom

Nied┬╝wiadki Przemy┬Âl

┬Žl┬▒ski Zwi┬▒zek Koszyk├│wki

SKM Zastal Zielona G├│ra

Podlaski Zwi┬▒zek Koszyk├│wki

WKS SL¡SK Wroc³aw

Wis┬│a Krak├│w

TKS Ro┬ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wroc┬│aw 96

Korsarz Gda├▒sk

TKM W┬│oc┬│awek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wroc┬│aw

Pyra Pozna├▒

PZKosz

SMS Pzkosz W┬│adys┬│awowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

┬Žl┬▒ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszyk├│wki

┬Žl┬▒ska Letnia Liga Koszyk├│wki

2005
U-13 M├ŐSKIE TURNIEJE sezon 2017/2018┬á 6 klasa SP
Kategoria: M┬│odzik m┬│odszy rocznik 2005 i m┬│odsi

  ......................................................................
.....................................
.............
Wyr├│┬┐nienia......indywidualne
01

KRUSZWICA

8-10.IX.2017

X Memoria┬│
P. Cie┬Âlaka
1 Mikst Miêdzychód
2 Novum Bydgoszcz
3 Basket 2010 Kruszwica
4 Legion Legionowo
5 Lider Swarzêdz
6 Note├Ž Inowroc┬│aw


 INFO
MVP: Marcin Majewski

Pi┬▒tka Turnieju :
Marcin Kry┬Â
Tomasz Tomaszewski
Marcin Wojciechowski
Wojtek Matysiak
Nikodem Dziwnik 
02
 TCZEW

22-24.IX.2017

XIII Memoria┬│
Adama
Kami├▒skiego
1 MKK Pyra Pozna├▒
2 ¯ubry Bia³ystok
3 TMK Pomorze Tczew
4 GKS Korsarz Gda├▒sk




 INFO
 
03
 ¯YRARDÓW

29.IX-1.X.2017

XIII Pivot Cup
1 Basket Team Suchy Las
2 Sabonis BC Litwa
3 MKS D┬▒browa G├│rnicza
4 Trójka ¯yrardów
5 AZS UJK Kielce
6 Warsaw Basketball I
7 AK Komor├│w
8 Ósemka Skierniewice
9 Ksiê¿ak £owicz
10 MUKS Piaseczno
11 UKS SKM Nowa S├│l
12 Warsaw Basketball II
 INFOMVP: Jan Nowicki
04
 OSTRÓW WLKP.

6-8.X.2017

Puchar Prezesa
Olimpijczyk

1 Twarde Pierniki Toru├▒
2 Olimpijczyk Ostr├│w Wlkp.
3 Sporta Scola Sigulda
4 Basket Klub Krnov
5 Trójka ¯yrardów
6 Lider Swarzêdz


 INFOMVP:  Sowiñski Pawe³
Strzelec:
Rozpêdowski Krzysztof
05

BYDGOSZCZ

13-15.X.2017

VII Bydgoszcz
Cup

Obecno┬Â├Ž SKM
1 Chromik ¯ary
2 MUKS Hutnik Warszawa
3 Basket Regnum Bydgoszcz
4 ┬Žl┬▒sk Wroc┬│aw
5 M┬│ode Lwy Gda├▒ski
6 Novum Bydgoszcz
7 ¯ak Koszalin
8 Stores Wroc┬│aw


 INFOMVP: Kacper Mysiorek
Strzelec:Jakub Mysiorek
Rozgrywaj┬▒cy: Maks Oszako
Obro├▒ca: Mateusz Pawlak
5 ALL-STARS:
Kacper Reczy├▒ski
Szymon Soszy├▒ski
Ivo Roth
Filip Kucharski
Dawid Ciesielski
06
 KATOWICE

24-26.XI.2017

VII MTB
UKS SP 27 Katowice
WKK Wroc┬│aw
Regis Wieliczka
MKS D┬▒browa G├│rnicza
MUKS Hutnik Warszawa
Zastal Zielona G├│ra
Chromik ¯ary
BK Opava


INFO 
07
 W£OC£AWEK

27-29.XII.2017

Puchar Prezesa TKM


 ZAPROSZENIE    

U-12 M├ŐSKIE TURNIEJE sezon 2016/2017┬á 5 klasa SP
Kategoria: Mini-koszyk├│wka rocznik 2005 i m┬│odsi

  ...........................
...........................................
.....................................
.............
Wyr├│┬┐nienia....indywidualne
01
 KRAKÓW

9-11.IX.2016

III Puchar
Rektora AGH

Obecno┬Â├Ž SKM
1 Biofarm Pozna├▒
2 Regis Wieliczka 
3 Chromik ¯ary
4 MUKS 1811 Unia Tarnów  
5 KS Cracovia 1906  
6 MBA Prievidza


 INFO
MVP:Dawid Grodzki

ALL STARS
Oskar Szydlik
£ukasz Siemieniec
Jakub Mysiorek
Igor Michalski
Morawski Adrian
02
 SUCHY LAS

16-18.2-2016

Puchar
Starosty

1 TKM W┬│oc┬│awek
2 Alba Berlin
3 ┬Žl┬▒sk Wroc┬│aw
4 Nickel BA Suchy Las
5 Pyra Pozna├▒
6 Nickel BA K├│rnik
7 Nickel BA 2004
8 Nickel BA Sk├│rzewo-Zakrzew
 INFO
MVP: Jakub Kornatka
Strzelec: Kacper Jaworski
All Stars:
Igor Urban
Kacper Jaworski
Simon Brier
Jakub Kêpski
Finn Friedrich-Flosche
03
 D¡BRÓWKA
TCZEWSKA


23-25.IX.2016

Memoria┬│
Adama
Kami├▒skiego

1 MUKS Basket Warszawa
2 Basket Regnum Bydgoszcz
3 Basket Kwidzyn
4 TMK Pomorze Tczew
5 Korsarz Gda├▒sk
6 Sharks Gdynia



INFOALL-STARS
Antonii Kaczorowski
Micha┬│ Zimnicki
Igor Stolarz
Miko┬│aj Katafiasz
Jakub Szumert
04

KOMORÓW

14-16.X.2016

Puchar AK
UKS Komor├│w


Obecno┬Â├Ž SKM
1 UKS 27 KATOWICE
2 AKADEMIA KOMORÓW I
3 STK CZARNI S£UPSK
4 MKS D¡BROWA GÓRNICZA
5 TKM W£OC£AWEK
6 REGIS WIELICZKA
7 NENUFAR E£K
8 JBC OLSZTYN
9 UKS 7 TREFL SOPOT
10 BASKET LEGIONOWO
11 JEDYNKA KO┬ŽCIAN
12 AKADEMIA KOMORÓW II
13 MKS GRÓJEC
14 REGNUM BYDGOSZCZ
15 AZS KIELCE
16 CZTERY TRZY LUBLIN

INFO
MVP: Kajetan Kuczawski
Rozgrywaj┬▒cy: Mroczkowski
ALL-STAR:
Maksymilian Siwik
Maciej Karalonek
Kacper Koz┬│owicz
Jakub Ucieszy├▒ski
Jakub Kêpski

5 Obro├▒c├│w Turnieju:
Kacper Sikora
Adam Kuru┬Â
Damian Kasperowicz
Brajan P┬│atek
Alan Lewandowski
05
 E£K

21-23.X.2016

X Nenufar Cup
1 SKM Vilnius (LT)
2 UKS Nenufar 5
3 MOS Pruszk├│w
4 ¯SM Marijampol  (LT)
5 UKS Nenufar 5 II
6 Warsaw Basketball


 INFOMVP:  Kri¿anauskas

ALL-STARS:
Tetraitis Airidas
Baltrusaitis
Czemerys Mateusz
Sikarskas Matas
Mroczkowski Brajan
06
 ¯YRARDÓW

11-13.XI.2016

XII Pivot Cup
1 Trójka ¯yrardów
2 AZS UJK Kielce
3 MUKS Basket 30 Lublin
4 UKS Rekord Lubart├│w
5 UMKS Ksiê¿ak £owicz
6 UKS SKM Nowa S├│l


 INFO
MVP: Aleks Godzisz
ALL-STARS
Jakub £aniewski
Filip Bekier
Kacper Trojnara
Alan Matyjaszczyk
Antoni Wr├│blewski
Franciszek Kacprzak
07
 DZIA£DOWO

2-4.XII.2016

XVI
Katarzynka Cup
1 Basket 47 Bia³ystok 
2 Tr├│jkas Dzia┬│dowo
3 Dziewi±tka £om¿a
4 Trójka ¯yrardów
5 Sok├│┬│ Dzia┬│dowo



 INFO
MVP:  POLUBICKI Kamil

ALL STARS
KOROLCZUK Piotr

BRZEZI├ĹSKI Franciszek
GÓRSKI Jakub 
KLIMIUK Igor
DOMBROWSKI £ukasz 

08
 KATOWICE

2-4.XII.2016

VI MTB

Obecno┬Â├Ž SKM
1 UKS SP 27 Katowice
2 MUKS Basket Warszawa
3 MOSiR Cieszyn
4 Warsaw Basketball
5 KKS Tarnowskie G├│ry
6 UKS SP27 Katowice I
7 MKS Ósemka Skierniewice
8 Snakes Ostrawa Czechy
9 Gimbaskets 2 Przemy┬Âl II
10 Gimbaskets 2 Przemy┬Âl I
 INFO

MVP: Maksymilian Siwik

5 ALL-STARS
Kacper Cichy
Szymon Sz┬│apa
Miko┬│aj Szojda
Jakub Szumert
£ukasz Silgh
09
 PRUSZKÓW

9-11.XII.2016

XXIV
┬Žwi┬▒teczny
1 MKS Polonia Warszawa  
2 MKS Pruszków  
3 MKS Ochota Warszawa  
4 MKS Piotrówka Radom  
5 Warsaw Basketball  
6 MUKS Piaseczno


 INFO
MVP 
MAKSYMILIAN OSZAKO
10
 BIA£YSTOK

27-29.I.2017

IV Dojlidy Cup

Obecno┬Â├Ž SKM
1 Lazdija Litwa
2 MKS D┬▒browa G├│rnicza
3 MKS Pruszk├│w
4 Wawer Warszawa -
5 Region Grodno Bia┬│oru┬Â
6 Mariampole Litwa
7 WKK Wroc┬│aw
8 UKS £apy
9 ¯ubry Bia³ystok
10 AK M³ode ¯ubry
 INFOMVP: Nojus Ribiaskaus
Strzelec: Jakub Ucieszy├▒ski

ALL-STARS:
Jakub Ucieszy├▒ski
Arwas Atocka
Filip Rutkowski
Bartosz Habiera
Emilas Laukaitis
11
 ELBL¡G

31.III - 2.IV.2017

XXI Elbasket
1 Twarde Pierniki Toru├▒
2 Komor├│w 06 Komor├│w
3 TMK Pomorze Tczew
4 UKS Jar Elbl┬▒g
5 SP 3 ¯ak Koszalin
6 ¯ubry Bia³ystok
7 Olimpijczyk Ostr├│w Wlkp.
8 UKS De La Salle Gda├▒sk
9 Novum Bydgoszcz
10 UKS Trójka ¯yrardów
11 Enea Astoria Bydgoszcz
12 SP 11 Elbl±g  

INFO
MVP: Pawe┬│ Sowi├▒ski

ALL STARS:
Mateusz ¯ebrowski,
Jakub Dura
Filip Kowalczyk
Igor Stolarz
Wojciech Str├│┬┐ewski
12
 WIELICZKA

7-9.IV.2016

IV Wieliczka Cup


1 MKS D┬▒browa G├│rnicza
2 MKKS RYBNIK
3 UKS REGIS Wieliczka
4 TKM W┬│oc┬│awek
5 UKS 27 Katowice II
6 MUKS Warszawa
7 Chromik ¯ary
8 WKK Wroc┬│aw
9 ┬Žl┬▒sk Wroc┬│aw
10 UJK Kielce
11 Snake Ostrawa
12 Kadet B Podlaska
13 Ochota Warszawa
14 Cztery – Trzy Lublin
15 MUKS 1811 Tarn├│w
16 UKS 27 Katowice
 INFOMVP: Ucieszy├▒ski Jakub


Pi┬▒tka ALL STARS
Pelz Stanis┬│aw
Kosiorowski Marcin
Siemieniec £ukasz
Kornatka Jakub
Kuczawski Kajetan
13
 RADOM

19-21.V.2017

VI RBC

Obecno┬Â├Ž SKM

1. UKS SP 27 Katowice
2. Nickel Akademia Pozna├▒
3. Odessa Ukraine - Ukraina
4.TKM W┬│oc┬│awek
5. SKM Wilno - Litwa
6. Tornado Kowno - Litwa
7. Prinemanie Grodno
8. BK Snakes Ostrava
9. MKS Piotr├│wka Radom
10. GKK Hanza Gda├▒sk
11. Ogre £otwa
12. Tornado Lida Bia┬│oru┬Â
13. SKM Zastal Zielona G├│ra
14. Junior Basket Club Olsztyn
15. MUKS 1811 Unia Tarn├│w
16. MOSM Tychy
17. AZS UJK Kielce
18. UKS Mikst Miêdzychód
19. KKS Pro Basket Kutno
20. Warsaw Basketball

INFO
MVP
Najlepszy strzelec
Kajetan Kuczawski


Najlepszy rozgrywaj┬▒cy
Oskar Szydlik

Najlepszy zbieraj┬▒cy
Nikita Oboichuk

5 ALL - STARS
Dmytro Tytar
Jakub Kornatka
Maksymilian Siwik
Kacper Sikora
Igor Urban
14
 ¯YRARDÓW

19-21.V.2017

XVI Stasinki

1 UTENOS DSC
2 NENUFAR E£K
3 BASKET 47 BIA£YSTOK
4 UKS 4 £OM¯A
5 SIGULDA SPOPRTAS SKOLA
6 UOLIMPIJCZYK OSTRÓW W
7 TRÓJKA ¯YRARDÓW
8 BK KARNOV
 INFO

MVP: MARTAS MEIGYS

NAJLEPSZY  STRZELEC:
PÓ£BRATEK FILIP
15
 WARSZAWA

2-4.VI.2017

II UFFO Wawer
Cup

1 WILNO RITERIAI 1
2 BK VALMIERA
3 WILNO RITERIAI 2
4 MKS PRUSZKÓW
5 REGNUM BYDGOSZCZ
6 WKK WROC£AW
7 UKS BASKET WARSZAWA
8 UKS BASKET 47 BIA£YSTOK
9 TRÓJKA DZIA£DOWO
 INFO
MVP: JUSTAS KOZIRAVAS

5 ALL-STARS
BARWI├ĹSKI JAN
HAWIERA BARTEK
ORESTAS KATILAUSKAS
TITAS JUOZAPAUCIUS
RICARDS LIBERTS0

U-11 M├ŐSKIE
TURNIEJE sezon 2015/2016  4 klasa SP

Kategoria: Mini-koszyk├│wka rocznik 2005 i m┬│odsi

  .........................
.............................................
  Wyró¿nienia..indywidualne
01

E£K

16-18.X.2015

Nenufar Cup


Obecno┬Â├Ž SKM
1. UKS Komor├│w
2. UKS 7 Trefl Sopot
3. UKS Nenufar 5 E┬│k
4. ¯SM Marijamole
5. BC Hito Estonia
6. UKS SP 27 Katowice II
7. SKS Sharks Gdynia
8. UKS SP 27 Katowice I
 INFO
MVP: Franciszek Szular

5 ALL-STARS
Jurkowski Marcel
Kobiak Olgierd
Engel Tadeusz
Walczak Piotr
Mroczkowski Brajan 
02
 KATOWICE

4-6.XII.2015

V MTB

Obecno┬Â├Ž SKM
1. Nenufar 5 E┬│k
2. UKS Komor├│w I
3. UKS SP 27 Katowice
4. UKS Regis Wieliczka
5 Zastal Zielona G├│ra
6 G├│rnik Wa┬│brzych
7 Snakes Ostrava
8. UKS 4 £om¿a
9. UKS Jedynka Ko┬Âcian
10. MOSIR Cieszyn
11 Sharks Gdynia
12 UKS Komor├│w II
 INFOMVP: Brajan Mroczkowski
 
5 ALL-STARS
Rafa┬│ Szpakowski
£ukasz Siemieniec
Kajetan Kuczawski
Franciszek Szular
Filip P├│┬│bratek
03
 BIA£YSTOK

11-13.III.2016

VIII Turniej
u Klemensa

1. Nenufar 5 E┬│k
2. SDYSHOR 7 Grodno
3. Twarde Pierniki Toru├▒
4. Dziewi±tka £om¿a
5. Tr├│jka Dzia┬│dowo
6. Basket 47 Bia┬│ystok
7. Trójka ¯yrardów

 INFO
MVP: Brajan Mroczkowski

ALL-STARS:
Kacper Murawski
Adam Odiniec
Pawe┬│ Sowi├▒ski
Jakub G├│rski
Hubert Prokopowicz
04
 WARSZAWA

18-20.III.2016

XXII
Wielkanocny

1. UKS Komor├│w II
2. NENUFAR E┬│k
3. MKS Polonia Warszawa
4. MKS Gr├│jec
5. Legion Legionowo
6. MKS Pruszk├│w
7. Warsav Basket Ball
8. MUKS Piaseczno
9. MUKS AZS PW Wawszawa
10. MKS Ochota Warszawa
11. Jedynka Ko┬Âcian
12. Jagielonka Warszawa
13. La Basket Warszawa
14. UKS Komor├│w I rocz.2006
 INFOMVP:
Franciszek Szular

ALL-STARS
Max Oszako
Hubert Gaik
Filip Kowalczyk
Micha┬│ Ja┬│toszuk
Brayan Mroczkowski
05
 KATOWICE

1-3.IV.2015

II Memoria┬│
Tadeusza Sajdy


1 UKS SP 27 Katowice II
2 MOSiR Cieszyn
3 Warsaw Basketball
4 Regis Wieliczka
5 Radwan Sport Krak├│w
6 UKS 27 Katowice I



 INFOMVP:  Kajetan Kuczawski
Obro├▒ca: Miko┬│aj Szojda
ALL-STARS
Pi┬▒tka Gwiazd Turnieju
Franek Usydus
Maksymilian Siwik -
Bartosz Moik
Filip Rutkowski
Jank Krupa 
06
 E£K

8-10.IV.2016

IX Mazurska
Wiosna
1 UKS Nenufar 5 E┬│k
2 UKS 4-3 Lublin,
3 Junior BC Olsztyn,
4 ¯SM Marijampol,
5 UKS Basket 47 Bia┬│ystok,
6 UKS 4 £om¿a,
7 AM¯ Bia³ystok.
 
 INFOMVP: Filip P├│┬│bratek

ALL-STARS
£obodziñski Jakub
Mroczkowski Brajan
Janciauskas Adrijus
Kirwiel Szymon
Szczepa├▒ski Piotr
07
 BYDGOSZCZ

15-17.IV.2016

III Bydgoszcz
Cup

1. UKS Komor├│w I
2. SP 10 / STK Czarni S┬│upsk
3. Twarde Pierniki Toru├▒
4. Jedynka Ko┬Âcian
5. MKS Gr├│jec
6. Basket Regnum Bydgoszcz
7. M┬│ode Lwy Gda├▒skie
8. WKS ┬Žl┬▒sk Wroc┬│aw
9. UKS Komor├│w II
10. MKK Basket Koszalin
 INFOMVP: Franciszek Szular  
Strzelec:  Antoni Siewruk 
Obroñca: K.  Koz³owicz  
Rozgrywaj┬▒cy: J. Dura
ALL-STARS
Maciej Karolonek  
Filip Giec  
Pawe³ Sowiñski 
Oskar Szydlik 
Antek Juraszewski  
08
  WIELICZKA

13-15.V.2016

Puchar Solny


Obecno┬Â├Ž SKM
1 UKS Nenufar E┬│k
2 UKS 27 Katowice ,,Micha┬│ki,,
3 MKS D┬▒browa G├│rnicza
4 Regis Wieliczka
5 MKS Gr├│jec (r.2006/7)
6 Legion Legionowo
7 UKS 27 Katowice II ,,Arturki,,
8 MUKS 1811 Tarn├│w
9 Radwan Sport Krak├│w
10 Cracovia Krak├│w
11 Wis┬│a Krak├│w
12 GIM 2 Przemy┬Âl
 INFOMVP Turnieju
Najlepszy Strzelec
Brajan Mroczkowski

5 ALL-STARS:
Filip P├│┬│bratek
Kuczawski Kajetan
£ukasz Siemieniec
Brajan P┬│atek
Antoni Juraszewski
09
 KRUSZWICA

20-22.05.2016

IV Puchar
Burmistrza

1 MTS Basket Kwidzyn  
2 Basket 2010 Kruszwica
3 TMK Pomorze Tczew  
4 MKS Novum Bydgoszcz
5 KSK Note├Ž Inowroc┬│aw
6 LA Basket Warszawa


 INFOStrzelec: Igor Stolarz

5 ALL-STARS:
Antoni Gawarecki 
Bartek Cichocki
Piotr Bara├▒czyk
Jakub Jurczyk
Kewin Chy┬│a -
10
 WARSZAWA

3-5.VI.2016

I Wawer Cup
1 Valmiera £otwa
2 MKS Gr├│jec
3 ASMB Montigny le bx Francja
4 MUKS AZS PW Wawer
5 UKS Komor├│w (rocz.2006/07)
6 Stores SP 78 Wroc┬│aw


 INFO
MVP: Ricard Libelis 

5 All-Strars
Czarek Witkowski
Matis Gomas-Bayonne
Maks Stahl
Marek Bukowski
Tomasz Szumert
11
 POZNA├Ĺ

3-5.VI.2016

XXXVII
im Tadeusza
Dudzi├▒skiego

1 UKS AK Komor├│w
2 BASKET AKADEMIA I Pozna├▒
3 KS SUDETY Jelenia G├│ra
4 MKK PYRA I Pozna├▒
5 UKS JEDYNKA Ko┬Âcian
6 BASKET AKADEMIA II Pozna├▒
7 OLIMPIJCZYK Ostr├│w Wlkp.
8 BASKET REGNUM Bydgoszcz
9 UKS MIKST Miêdzychód
10 MKS MOS ┬Žrem
11 MKK PYRA II Pozna├▒
12 SP 2 MKK Gniezno 
 INFO
5 ALL-STARS:
Oskar SZYDLIK    
Kacper FLORCZAK
Remigiusz WARZYBOK
Franciszek SZULAR 
Dawid GRODZKI








Pozdrawiam i ¿yczê wielu turniejów
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj siŕ, ┐eby mˇc dodawaŠ komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostŕpne tylko dla zalogowanych U┐ytkownikˇw.

Proszŕ siŕ zalogowaŠ lub zarejestrowaŠ, ┐eby mˇc dodawaŠ oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Has│o

Zapamiŕtaj mnie



Rejestracja
Zapomniane has│o?
Ankieta dla U┐ytkownikˇw
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGO├Ĺ Ruda ┬Žl┬▒ska
KS POGO├Ĺ Ruda ┬Žl┬▒ska
45% [5 G│osˇw]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 G│osˇw]

G│osˇw: 11
Rozpoczŕta: 01/02/2010 16:57
Zako˝czona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi