Artykuł: 2006 - SKM - Sląska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ŚKM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Maj 29 2017 07:39:09
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie Śląska
  Śląscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-16 Rocznik 2001
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-99
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999

SKM na Finałach MP

Medaliści MP
  U16 Kadeci
  U18 Juniorzy
  U20 Juniorzy St.

Kadra Polski

Kadra Śląska

ŚKM Mini koszykówka

ŚKM Gala

ŚKM 2006/2016

ŚKM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Użytkowników Online
Gości Online: 11
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,871
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: ~Mezo_and1
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda Śląska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Niedźwiadki Przemyśl

Śląski Związek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Związek Koszykówki

WKS SLĄSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Roś Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

Śląski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

Śląska Letnia Liga Koszykówki

2006
U-11 MĘSKIE TURNIEJE sezon 2016/2017  4 klasa SP
Kategoria: Mini-koszykówka rocznik 2006 i młodsi



  .......................
..........................................
....................................
 ........................................
01
 SZCZECIN

20-22.05.2016

Turniej Mini koszykówki
1 Green Star Zielona Góra
2 Basket Koszalin
3 MOS Stargard
4 King Wilki Morskie Szczecin
5 SP3 Stargard
6 Kangoo Gorzów Wlkp


 INFOMVP: Dawid Latkowski

5 ALL-STARS:
Nemanja Uvalin
Antoni Kudlicki
Mateusz Słomiński
Hubert Matyasik -
Mateusz Michalkiewicz
02

BYDGOSZCZ

10-12.VI.2016

IV Bydgoszcz Cup
1 MKS Grójec
2 UKS Komorów I
3 AZS PWSZ  Skierniewice
4 UKS Komorów II
5
Sharks  Gdynia
6 Regnum Bydgoszcz
7 Roś Pisz

8 TMK Pomorze Tczew

INFO
MVP: Filip Poradzki

5 ALL-STARS:
Wojciech Sadowniczyk 
Filip Kowalczyk
Antek Marciński 
Marcel Łącki 
Maciej Małecki
03
 DĄBRÓWKA TCZEWSKA

24-25.IX.2016

Memoriał
Adama
Kamińskiego

1 MKS Grójec
2 TMK Pomorze Tczew
3 Bryza Pruszcz Gdański
4 Korsarz Gdańsk





 INFO
ALL-STARS
Antonii Marciński
Cezary Witkowski
Filip Senwicki
Tomasz Kina
Karol Kloska
04
 GRÓJEC

8-9.X.2016

II Puchar
Dyrektora GOS
1.MKS Grójec
2.UKS Komorów
3.TKM Włocławek
4.AZS PWSZ Skierniewice
5.Piotrówka Radom
6.MOSIR Cieszyn


 INFOMVP: Antek Juraszeski

PIĄTKA ALL STARS
Filip Poradzki
Bukowski Marek
Kępski Jakub
Sadowniczyk Jakub
Ziewiecki Jacek
05
 ŻYRARDÓW

11-13.X.2016

XII Pivot Cup
1 MKS Grójec I
2 UKS AK Komorów I
3 UKS 51 START LUBLIN
4 UKS AK KOMORÓW II
5 MKS Grójec II
6 UKS TRÓJKA  Żyrardów



 INFO
MVP: Filip Poradzki

ALL-STAR
Antek Juraszewski
Jan Czeladko
Szymon Debiak
Karol Skrętowski
Natan Wojtczak
Wiktor Komorowski
06
 ŁOMŻA

25-27.XI.2016

XIV Puchar Łomżyczki
1 AK Komorów  I
2 Dziesiątka Łomża
3 AK Komorów II
4 SPK Białystok
5 Roś Pisz
6 Dziesiątka Łomża
7 Nidzica


INFO 
07

KATOWICE

2-4.XII.2016

VI MTB

Obecność SKM
1 MKS Grójec I
2 BK Snakes Ostrawa
3 Radwan Sport Kraków
4 Ósemka Skierniewice
5 UKS SP 27 Katowice I
6 MOSiR Cieszyn
7 MKS Grójec II
8 UKS Trójka Sieradz
9 UKS SP 27 Katowice II
10 Iskra Osieczna
 INFOMVP: Antoni Juraszewski

5 ALL-STARS:
Filip Poradzki
Lukas Smażak
Bartosz Leśniak
Dorian El-Ward
Maciej Chadalski

08
 PRUSZKÓW

9-11.XII.2016

XXIV
Świąteczny

1 MKS GRÓJEC 1
2 AK KOMORÓW 1
3 NENUFAR EŁK 
4 OLIMPIJCZYK OSTRÓW W.
5 MKS PRUSZKÓW
6 KADET BIAŁA PODLASKA
7 BASKET 143 WARSZAWA
8 MKS GRÓJEC 2
9 AK KOMORÓW 2
10 MBA WARSZAWA
11 MUKS PIASECZNO
12 SKK SIEDLCE
 INFOMVP 
HUBERT GAIK
09
 DZIAŁDOWO

24-26.II.2017

I Działdowo Cup
1 UKS 4-3 Lublin
2 UKS Jar Elbląg
3 UKS Sokół Działdowo
4 MOSiR Bielsk Podlaski
5 MBA Warszawa
6 SP Olsztynek
7 UKS Trójka Żyrardów
8 UKS Trójka Nidzica
 INFOMVP: SKIBA Marcel

ALL STARS
DYŚ Oskar
OŚCIŁOWSKI Filip
BANAŚ Krystian
KRÓL Kacper
WESOŁOWSKI Eryk
10
 EŁK

5-7.IV.2017

X Mazurska
Wiosna
1 UKS Nenufar 5 Ełk
2 SC Druskienniki (LT)
3 UKS BASKET 47 Białystok
4 ŻSM Marijampol (LT)
5  BC HITO (EST)
6 AMŻ Białystok



INFOMVP: Bartek Mońko
11
 WARSZAWA

21-23.IV.2017

Wielkanocny

1 UKS AK Komorów ‘06
2 MKS Ochota Warszawa
3 MKS Pruszków
4 UKS Jagiellonka Warszawa
5 MKS Piotrówka Radom
6 MUKS Piaseczno
7 MKS Polonia Warszawa
8 UKS AK Komorów ‘07
9 SP 341 Bemowo
10 Polska Akademia Basketu
11 SP 220
12 UKS La Basket Warszawa
 INFOMVP: Adrian Kulpik
12
 GRÓJEC

5-7.V.2017

II Parkietowo
Cup

Obecność SKM
1 MKS Grójec
2 Trefl Sopot
3 AK Komorów
4 Kadet Biała Podlaska
5 Radwan Kraków
6 TKM Włocławek
7 AZS PWASZ Skierniewice
8 GREEN STAR Zielona Góra
 INFO
MVP: Antoni Juraszewski

5 ALL-STARS

Filip Poradzki
Szymon Kejzik
Filip Kowalczyk
Kacper Popielowiicz
Radosław Mączeński

13
  RADOM

19-21.V.2017

VI RBC

Obecność SKM
1. MKS Grójec
2. Tornado Kaunas - Litwa
3. Gdynia Sharks
4. Prinemanie Grodno
5. AZS Skierniewice
6. SKM Wilno - Litwa
7. Ogre - Łotwa
8. Warsaw Basketball
9. MKS Pruszków
10. BK Snakes Ostrava
11. Nickel BA Poznań
12. Stela Cieszyn
13. MKS MOS Katowice
14. UKS SP 27 Katowice
15. Debreceni - Węgry
16. UKS 51 Lublin
17. PSP 1 Piotrówka Radom
18. TKM Włocławek
19. PSP 4 Piotrówka Radom
20. MKS MOS Bytom
21. PSP 21 Piotrówka Radom
22. TSK Roś Pisz
23. AZS UJK Kielce
24. MUKS 1811 Unia Tarnów

INFO
MVP
Najlepszy strzelec

Antoni Juraszewski

Najlepszy rozgrywający

Lukas Satkevicius

Najlepszy zbierający
Hubert Gaik

5 ALL-STARS

Gleb Scherstobytov
Tymon Paliwoda
Simas Jasevicius
Filip Paracaki,
Antoni Marczyński
14
 POZNAŃ

2-4.VI.2017

XXXIV Dzień Dziecka
AK KOMORÓW
KING BC SZCZECIN
MKS GRÓJEC
KANGOO BASKET GORZÓW W
UKS BASKET SZCZECINEK
SP3 ŻAK-SMOK KOSZALIN
BC OBRA KOŚCIAN
TB TARNOWO PODGÓRNE
NICKEL BA POZNAŃ
UKS „MIKST” MIĘDZYCHÓD
SP2 MKK GNIEZNO
MKS WRZEŚNIA
MKK PYRA SP7 POZNAŃ
MKK PYRA SP11 POZNAŃ
MKK PYRA SP35/65 POZNAŃ
MKK PYRA SP79 POZNAŃ
      KOMPLETINFO
 
15

DZIAŁDOWO

2-4.VI.2017

Sokół Cup

   ZAPROSZENIE
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO
KASPROWICZ INOWR.
MTS BASKET KWIDZYN      
PIĄTKA OSTRÓW WLKP.
MKS NOVUM BYDGOSZCZ
SP OLSZTYNEK ???
MOSIR BIELSK PODLASKI ?
8. WOLNE MEIJSCE
  


Do zobaczenia na turniejach
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Ankieta dla Użytkowników
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGOŃ Ruda Śląska
KS POGOŃ Ruda Śląska
45% [5 Głosów]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 Głosów]

Głosów: 11
Rozpoczęta: 01/02/2010 16:57
Zakończona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi