Artyku≥: Medali¬∂ci MP U18 - SKM - Sl¬Īska koszyk√≥wka m¬≥odzie¬Ņowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Listopad 25 2017 01:08:37
Nawigacja
Portal
  Strona G¬≥√≥wna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¬¶l¬Īska
  ¬¶l¬Īscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewn√™trzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojew√≥dzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  Kalendarz 2017/2018

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U11 Rocznik 2007
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Fina³ach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¬¶l¬Īska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

UŅytkownikůw Online
Go∂ci Online: 1
Brak UŅytkownikůw Online

Zarejestrowanych: 1,878
Nieaktywowany UŅytkownik: 1
Najnowszy UŅytkownik: ~Jakub Jamrozik
Wspů≥praca

UKS Chromik ¬Įary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Paw³owice

Górnik Wa³brzych

KS Pogon Ruda ¬¶l¬Īska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l

¬¶l¬Īski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

WKS SL¡SK Wroc³aw

Wis³a Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wroc³aw 96

Korsarz Gda√Īsk

TKM W³oc³awek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wroc³aw

Pyra Pozna√Ī

PZKosz

SMS Pzkosz W³adys³awowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¬¶l¬Īski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¬¶l¬Īska Letnia Liga Koszyk√≥wki

Medali¶ci MP U18
 SKM na podstawie danych PZKosz przygotowa³ tabele medalistów Mistrzostw Polski Juniorów U18 w latach 1990-2016
Je¬∂li trener chce by√¶ wpisany pod zespo¬≥em to prosz√™ o dane (rok klub medal) mo¬Ņemy te¬Ņ wpisywa√¶ MVP doda√¶ fotk√™
W klasyfikacji wojew√≥dzkiej prowadzi Dolno¬∂l¬Īskie tu¬Ņ za nim Pomorskie
W klasyfikacji klubowej prowadzi Trefl Sopot

Je¶li znacie jakie¶ ciekawostki z MP U18 pisaæ do mnie (zbyszekbytomski@gmail.com)

MEDALI¦CI MISTRZOSTW POLSKI U18 JUNIOR  1990-2016 (przed 1997

ROK
FINA£...............
Z£OTO.....................
SREBRO..............................
BR¬°Z..................................
ROCZNIK..
MVP............................
2017
Radom      SKM
Rosa Radom
¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
Cracovia Kraków
1999 i m³.
Norbert Zió³ko
2016
Wroc³aw
WKK Wroc³aw
¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza
1998
Micha³ Jêdrzejewski
2015
Radom      SKM
WKK Wroc³aw
Biofarm BJ Pozna√Ī
Polonia Warszawa
1997
Maciej Bender
2014
Wroc³aw     SKM
Trefl Sopot
WKK Wroc³aw
Novum/Astoria Bydgoszcz
1996
Grzegorz Kulka
2013
S³upsk
GTK Gdynia
Trefl Sopot
Basket Junior Pozna√Ī
1995
Przemys¬≥aw ¬Įo¬≥nierewicz
2012
Pozna√Ī¬†¬† ¬†¬† SKM
GTK Gdynia
Czarni S³upsk
Trefl Sopot
1994
Daniel Szymkiewicz
2011
Toru√Ī¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬† SKM
WKK Wroc³aw
Trefl Sopot
Katarzynka Toru√Ī
1993
Piotr Nied¬ľwiecki
2010
Pruszków
Czarni S³upsk
Sp√≥jnia Stargard Szczeci√Īski
MKS Pruszków
1992
Kacper Borowski
2009
Wroc³aw
Korona Kraków
¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
Czarni S³upsk
1991
Jakub Parze√Īski
2008
Katowice    SKM
Prokom Trefl Sopot
Wis³a Kraków
Gimbasket 15 Bia³ystok
1990
Cezary Majtyka
2007
Sopot
Prokom Trefl Sopot
MCKiS Jaworzno
Polonia Warszawa
1989
 
2006
Gdynia
Prokom Trefl Gdynia
Stal Ostrów Wielkopolski
¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
1988
 
2005
W³oc³awek
¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
WTK Anwil W³oc³awek
Trójka Kosz Szczecin
1987
 
2004Warszawa
Polonia Warszawa
Zryw Toru√Ī
WKK Almares Wejherowo
1986
 
2003
Szczecin
Junak W³oc³awek
Stal Stalowa Wola
¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
1985
 
2002
Wroc³aw
¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
Instal Bia³ystok
Sp√≥jnia Stargard Szczeci√Īski
1984
 
2001
Sosnowiec
Carbo Gliwice
WTK W³oc³awek
Instal Bia³ystok
1983
 
2000
Szczecin
PKK Szczecin
Basket 2000 Sosnowiec
Stal Stalowa Wola
1982
 
1999
TarnówLegia Warszawa
Unia Tarnów
Instal Bia³ystok
1981
 
1998
Toru√Ī
Trefl Sopot
MOSM Bytom
AZS Toru√Ī
1980
 
1997
Sopot
Stal Stalowa Wola
Start Skarpa Lublin
MOSM Bytom
1979
 
1996
Sosnowiec
Aspro Wroc³aw
Stal Stalowa Wola
Wielkopolanin Pozna√Ī
1978
 
1995
Wroc³aw
Aspro Wroc³aw
¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
Pogo√Ī Szczecin
1977
 
1994
Tarnów
Wis³a Kraków
¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
AZS Zagas Koszalin
1976
 
1993
Zielona Góra
Zastal Zielona Góra
Stal Bobrek Bytom
Lech Pozna√Ī
1975
 
1992*
Warszawa
Skra Warszawa
Gwardia Wroc³aw
Polonia Warszawa
1974
 
1991*
Gda√Īsk
Lech Pozna√Ī
Stal Bobrek Bytom
Skra Warszawa
1973
 
1990*
Prudnik
Stal Stalowa Wola
Stal Bobrek Bytom
MOS Wola Warszawa
1972
 

* W latach 1990-1992 rozgrywano jako U19
przed 1990 brak danych

KLASYFIKACJA WOJEW√ďDZKA¬† (punkty: z¬≥oto 5 srebro 3 br¬Īz 1)

M
WOJEW√ďDZTWO
Z£OTO
SREBRO
BR¬°Z
PUNKTY
1
Dolno¬∂l¬Īskie
   7
    7
   2
   58
2
Pomorskie
   8
    3
   3
   52
3
Mazowieckie
   4
    -
   6
   26
4
¬¶l¬Īskie
   1
    6
   2
   25
5
Podkarpackie
   2
    2
   1
   17    
5
Ma³opolskie
   2
    2
   1
   17
7
Wielkopolskie
   1
    2
   3
   14
7
Kujawsko-Pomorskie
   1
    3
   3
   14
9
Zachodniopomorskie
   1
    -
   5
   10
10
Podlaskie
   -
    1
   4
    7
11
Lubuskie
   1
    -
   -
    5
12
Lubelskie
   -
    1
   -
    3

TOP 6 Najlepsze kluby

 MKLUB
Z£OTO
SREBRO
BR¬°Z
PUNKTY
 1
Trefl Sopot
    4
      2
    1
    27
¬†2¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
   2
     5
   2
   27
 3WKK Wroc³aw
   3
     1
   -
    18
 4Stal Stalowa Wola
   2
     2
   1
    17
 5Prokom Trefl /GTK Gdynia
   3
     -
   -
    15
 6Stal Bobrek/MOSM Bytom
   -
     4
   1
    13
 7Rosa Sport Radom
   1
     -
   -
      5
 8
Cracovia Kraków
   -
     -
   1
      1


Przygotowa³ Zibi (dane PZKosz)
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj siÍ, Ņeby můc dodawaś komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostÍpne tylko dla zalogowanych UŅytkownikůw.

ProszÍ siÍ zalogowaś lub zarejestrowaś, Ņeby můc dodawaś oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Has≥o

ZapamiÍtaj mnie



Rejestracja
Zapomniane has≥o?
Ankieta dla UŅytkownikůw
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
45% [5 G≥osůw]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 G≥osůw]

G≥osůw: 11
RozpoczÍta: 01/02/2010 16:57
ZakoŮczona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi