Turnieje rocznik 2008 Kategoria U13 Klasa 6 SP sezon 2020/2021

LP ORGANIZATOR KLASYFIKACJA MISTRZ INFO WYRÓŻNIENIA
16

Bydgoszcz
5-7.03.2021
XIX Cup

1 WKK Wrocław
2 Basket Regnum Bydgoszcz
3 Basket Team Suchy Las
4 UKS Top-Spin Olsztynek
5 MKK Basket Koszalin
6 Piątka Ostrów Wielkopolski
7 Olimpijczyk Ostrów Wlkp
8 LKS Szubinianka Szubin
INFO MVP: Omański Franciszek

5 ALL-STARS:
Sójka Piotr
Makarewicz Dominik
Mataczyński Mikołaj
Waskan Michał
Makutynowicz Szymon

15

Łomża
5-7.03 2021
Łomżyńska Zima

1 Warsaw Warszawa
2.AK Młode Żubry Białystok
3 MKS Piotrówka Radom
4 UKS AK Komorów
5 MKS Batory 18 Białystok
6 UKS Probasket Mińsk Maz
7 UKS Jedynka Marki
8  UKS Dziewiątka Łomża
INFO MVP: KOBAYASHI FILIP

5 ALL-STAR:
POPŁAWSKI MIŁOSZ
WÓJCIK JEREMIASZ
KURSZEL CYPRIAN
MALINOWSKI TYMON
KUTKIEWICZ ADAM

14

Pelplin
5-7.03.2021
Turniej U13

1 Ósemka Skierniewice
2. Pogoń Basket Szczecin
3. Korona Kraków
4. Decka Pelplin
5. Basket Kwidzyn
INFO MVP: GORAN EL-WARD

5 ALL STAR:
KACPER TUSKOWSKI
SZYMON WYSZOGRODZKI
KONRAD MEDEŃSKI
HUBERT PRZYDATEK
MARCEL ZIMNICKI

13

 Rawicz
26-28.02.2021
Puchar Pagmer

1 Spójnia Stargard
2 Zastal Zielona Góra
3 MKS Dąbrowa Górnicza
4 Rycerze Rydzyna
5 Obra Kościan
6 Rawia Rawicz
INFO MVP: ZIEMIĘCKI MARCEL

6 ALL-STAR:
PINIECKI PRZEMYSŁAW
ŚLISKI TOMASZ
MARCINIAK SEBASTIAN
STOCKI MATEUSZ
BAS MACIEJ
KASPRZAK MARCEL

12

Wrocław
4-6.01.2021
Krasnal Cup

1 MKS Pruszków
2 WKK Wrocław
3 TKM Włoclawek
4 Korona Kraków
5 GTK Gliwice
6 Regnum Bydgoszcz
7 Obra Kościan
8 Piotrówka Radom
8 BC Swiss Krono Żary
10 Probasket Mińsk Maz.
INFO MVP: Igor Jankowski

5 ALL-STAR:
M. Kobiałka
A. Chałupa
A. Rojek
J. Świąder
A. Konracki

11

Włocławek
27-29.11.2020
Włocławek Cup

1 MKS Pruszków
2 Twarde Pierniki Toruń
3 WKK Wrocław
4 TKM Włocławek
5 AK Młode Żubry Białystok
6 AK Komorów
INFO MVP:
Oskar Dynek

5 ALL-STARS:

Kacper Wierzbicki
Franciszek Omański
Adrian Rojek
Alex Porzuczek
10

 Skierniewice
5-6.12.2020
Basket KIDS

1 MBA Warszawa
2 MKS Pruszków
3 Ósemka Skierniewice
4
INFO
09

Warszawa
6-11.11.2020
XXVII
Niepodleglościowy

1. AZS UW–MBA Warszawa
2. MKS Pruszków
3. UKS Trójka Żyrardów
4. UKS Gim92 Ursynów
5. Akademia Młodych Dzików
6. MKS Piotrówka Radom
7. MKS Ochota Warszawa
8. UKS Jagiellonka Warszawa
INFO MVP:
Antoni PUSZ

5 ALL-STARS

Benjamin Obem
Filip Aranowski
Patryk Pobuta
Franciszek Piskorz
Ksawery Mrówczyński
08

Warszawa
13-15.11.2020
Mazowsze Cup

1 Twarde Pierniki Toruń
2 Pogoń Basket Szczecin
3 Enea Astoria Bydgoszcz
4 Kosz Pleszew
5 Warsaw Basketball
6 Jagiellonka Warszawa
7 MUKS Piaseczno
8 Hutnik Warszawa
INFO Brak informacji
07

Olsztyn
2-4.10.2020
XX Akapit Cup

1.PIVOT PIASTÓW
2.REGNUM BYDGOSZCZ
3.ROŚ PISZ
4.AS MRĄGOWO
5.TRÓJECZKA OLSZTYN
6.BATORY BIAŁYSTOK
INFO MVP:
KOBIAŁKA MACIEJ5 ALL-STARS:
DĄBROWA MACIEJ
BIELSKI OLIWIER
BUDYS RAFAŁ
WIRCHANOWICZ JONASZ
DOŁĘGA DYLANA
06

Białystok
25-27.09.2020
IV Memoriał
L. Sawickiego

1. AKMŻ Białystok
2. UKS Nenufar 5 Ełk
3. Basket 47 Białystok
4. TSK Roś Pisz
5. UKS Łapa Łapy
INFO Brak informacji
05

Wieliczka
18-20.09.2020
Wieliczka Cup
Obecność SKM

1 Ósemka Skierniewice
2 UJK Kielce
3 Piotrówka Radom
4 UKS 27 Katowice
5 Korona Kraków
6 Regis Wieliczka
7 Probasket Mińsk Mazowiecki
8 Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
INFO MVP:
Dorian El-Ward5 ALL-STARS:
Jakub Kdrycz
Leon Czopik
Piotr Łosiak
Patryk Hurynowicz
Antoni Musialek
 04  

Bydgoszcz
18-20.09.2020
Enea Cup

1. Enea Astoria Bydgoszcz 
2. Pogoń Basket Szczecin
3. TKM Włocławek
4. AK Młode Żubry Białystok
5. MKK Basket Koszalin
6. UKS Herkules Białogard
INFO MVP:
Czarnecki Piotr5 ALL-STARS:
Rojek Adrian
Wieczorek Piotr
Gonerka Mikołaj
Dereszyński Filip
Rzadkowalski Paweł
03  

Nowa Sól
13.09.2020

Imienia
Marczewskiego

1. ZASTAL Zielona Góra
2. BC OBRA Kościan
3. KANGOO Gorzów Wlkp.
4. BC SWISS KRONO Żary
5. MIKST Międzychód
6. BASKET TEAM Opalenica
7. KS GÓRNIK Wałbrzych
8. UKS SKM Nowa Sól
INFO MVP:
Rafał Matyga5 ALL-STARS
Dominik Czemerys
Wojciech Wasiak
Przemysław Kaczmarek
Miłosz Burcon
Błażej Kwieciński
02

Pelplin

11-13.09.2020
P. Burmistrza

1  MKS Pruszków
2  Decka Pelplin
3 TKM Włocławek
4 Bryza Pruszcz Gdański
5 MTS Basket Kwidzyn
6 UKS Trójeczka Olsztyn
INFO MVP:
IGNACY KMIECIŃSKI5 ALL-STARS
WOJCIECH KOWALCZYK
MAKSYMILIAN WERNER
GUSTAW PRZYBYLSKI
FREDERYK KONIECZNY
PAWEŁ KIMPCZYŃSKI
01  

Radom
3-6.09.2020
IX RBC
Obecność SKM

1 UKS AK Komorów
2 Osemka Skierniewice
3 AZS UM MBA Warszawa
4 ŁKS Szkoła Gortata Łodź
5 Młode Lwy Gdańsk
6 MKS Piotrówka Radom
7 Korona Zakrzewo
8 Kadet Biała Podlaska
9 Warsaw Basketball
10 MUKS Piaseczno
11 UKS Probasket Mińsk
12 Polonia Warszawa
INFO MVP:
Truszczyński Paul5 ALL-STARS
Kleniewski Aleksander
Baran Marcel
Goran El-ward
Kochel Łukasz
Zawarczyński Michał

 

Turnieje rocznik 2008 Kategoria U12 Klasa 5 SP sezon 2019/2020

11

Białystok
6-8.12.2019
Batory Cup

1 UKS 5 Nenufar Ełk
2 MKS Ochota Warszawa
3 TSK Roś Pisz
4 Probasket Mińsk Mazowiecki
5 Astoria Bydgoszcz
6 Batory 18 Białystok
7 UKS 4 Łomża
8 Trójeczka Olsztyn
INFO MVP:
Jan Cituk5 ALL-STARS
Grek Nikodem
Szymon Ożóg
Filip Czapki
Franciszek Prusiński
Filip Dereszyński
10

Poznań
7-8.12.2019
Gwiazdkowy

1 KING BC Szczecin
2 Pyra Poznań Grunwald
3 Pyra Poznań Winogrady
4 Obra Kościan
5 MUKS Piaseczno
6 BT Suchy Las
7 AK Poznań
INFO ALL-STARS:
Oskar Czarnecki
Alex Pampuch
Ksawery Łągwa
Sebastian Marciniak
Jakub Aleksiejak
Mikołaj Matczyński
Piotr Szlachta
09

Skierniewice
6-8.12.2019
Basket Kids

1. Twarde Pierniki Toruń
2. MKS Pruszków
3. ŁKS Szkoła Gortata Łódź
4. MKS Ósemka Skierniewice
5. AK Młode Żubry Białystok
6. GKK Grodzisk Mazowiecki
INFO MVP:
Aleks Porzuczek
.
5 ALL-STARS
Goran El-Ward
Miłosz Zdziebłowski
Piotr Kozłowski
Jędrzej Antczak
Oskar Dynek
08

Koszalin

15-17.11.2019
XV Puchar
Dyrektora

1 King BC Szczecin
2 Spójnia Stargard
3 ŻAK Koszalin
4 Herkules Białogard
5 Kangoo Gorzów Wlkp.
6 Mały Kosz Białogard
7 Gromy Nowy Tomyśl
8 Regnum Bydgoszcz
INFO MVP:
Mikołaj Gorenko
.
5 ALL-STARS:
Konrad Medeński
Oskar Czarnecki
Igor Rząb
Mikołaj Hensler
Filip Krajewski
07

Olsztynek
8-11.11.2019

1. UKS Nenufar 5 Ełk
2. De La Salle Gdańsk
3. MKS Piotrówka Radom
4. Novum Bydgoszcz
5. Top Spin Olsztynek
6. Basket 47 Białystok
7. TSK Roś Pisz
8. Junior Basket Club Olsztyn
INFO
06

Wrocław
9-11.11.2019
Krasnal Cup

1. Zalgiris Kowno
2. BC King Szczecin
3. UKS AK Komorów
4. WKK I Wrocław
5. Obra Kościan
6. Radwan Korona Kraków
7. Warsaw Basketball
8.Piotrówka Radom
9. WKK II Wrocław
10. Probasket Mińsk Mazowiecki
INFO MVP:
Ignas Stombergas
.
5 ALL STARS :
Franek Omański
Kacper Majchrzak
Konrad Medeński
Simas Kacerauskas
Neidas Linartas
05

Ełk
25-27.10..2019
Nenufar Cup
Obecność SKM

1 Nenufar 5 Ełk
2 UKS AK Komorów
3 TKM Włocławek
4 MKS Pruszków
5 UKS 27 Katowice
6 AK Młode Żubry Białystok
7 Piotrówka Radom
8 Basket 47 Białystok
INFO MVP:
Nikodem Grek
.
5 ALL-STARS:
Jan Cituk
Wojciech Borek
Jakub Szanowski
Aleksander Jakubowski
Igor Jankowski
04

Białystok
18-20.10.2019
Niepodległości

1. UKS Nenufar 5 Ełk
2. AKMŻ Białystok
3. UKS Basket 47 Białystok
4. TSK Roś Pisz
5. Hutnik Warszawa
6. Kadet Biała Podlaska
INFO
 03

 

Pruszków
4-6.10.2019
II Memoriał
K.. Żolika

1 AZS UW – MBA  Warszawa
2 Nenufar Ełk
3 MKS Pruszków
4 Osemka Skierniewice
5 Pivot Piastów
6 Trójka Żyrardów
7 Warsaw Basketball
8 Bryza Kolbudy
INFO MVP:
Michał Mizak
.
5 ALL-STARS:
Nikodem Greg
Igor Jankowski
Szymon Wyszogrodzki
Wiktor Kucharczyk
Michał Machynia
 02

Leszno

20-22.09.2019
III Memoriał
Z. Białasa

1 King BC Szczecin
2 BC Obra Kościan
3 Spójnia Stargard
4 MKK Gniezno
5 UKS Mikst Międzychód
6 Mini Polonia 1912 Leszno
7 Probasket Mińsk Mazowiecki
8  Rycerze Rydzyna
INFO MVP:
Oskar Czarnecki
.
5 ALL-STARS:
Konrad Medyński
Sebastian Marciniak
Michał Sawicki
Marcel Nowak
Bartłomiej Piechowiak
01

Białystok
13-15.09.2019
IIII Memoriał
L. Sawickiego

1 MKS Pruszków
2 Nika Kowno
3 Piotrówka Radom
4 AK Młode Żubry Białystok
5 Nenufar 5 Ełk
6 UKS 47 Basket Białystok
7 Jagiellonka Warszawa
8 Batory Białystok
INFO MVP:
Dynek Oskar
.
5 ALL-STARS
Jankowski Igor
Pocevicus Titas
Korczyński Jakub
Jakubiec Marcel
Cituk Franciszek


Turnieje rocznik 2008
Kategoria U11 Klasa 4 SP sezon 2018/2019

12 Mini Basket Cup
14-16.06.2019
1 UKS Nenufar Ełk
2 TKM Włocławek
3 MKS Pruszków
4 Pivot Piastów
5 Twarde Pierniki Toruń
6 AK Komorów
7 AK Młode Żubry Białystok
8 MKS Basket Szczawno Zdrój
INFO
11

41 Dzień Dziecka
31.5-2.6.2019

1 King BC Szczecin
2 BC Obra Kościan
3 Korona Zakrzewo
4 AK Komorów
5 Spójnia Stargard
6 Novum Bydgoszcz
7 Piotrówka Radom
8 Żak Koszalin
9-16 na stronie
INFO 5 ALL-STARS:
Stanisław Skrzypczak
Stanisłąw Musiałek
Konrad Medeński
Szymon Szymczak
Mikołaj Mataczyński
10

8 Radom Cup
16-19.05.2019

Obecność SKM

1 NKA Kaunas Litwa
2 Virum BC Dania
3 V.Knasiaus Litwa
4 UKS Nenufar 5 Ełk
5 LPS TG Mures Rumunia
6 ŁKS Szkoła Gortata
7 NKA Perliukai Litwa
8 MKS Ósemka Skierniewice
9-16 na stronie
INFO
09

Basket Cup
10-12.05.2019

1 Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
2 MUKS Hutnik warszawa
3. UKS Top-Spin Olsztynek
4 MKS Novum Bydgoszcz
5 Basket Regnum Bydgoszcz
6 Biofarm Basket Poznań
INFO MVP:
Gracjan Banaszak
.
5 ALL-STARS
Jakub Olszewski
Mikołaj Staszak
Jakub Wietrzyk
Wojciech Bus
Jeremiasz Ossowski
08  

26 Wielkanocny
12-14.04.2019

1 AZS UW – MBA Warszawa
2 MUKS Pivot Piastów
3 Warsaw Basketball
4 MUKS Piaseczno
5 MKS Ochota Warszawa
6 UKS Trójka Żyrardów
7 KK Wilki Morskie Szczecin
8 GKK Grodzisk Mazowiecki
9-12 na stronie
INFO MVP:
Aleks Kleniewski
.
5 ALL-STARS
Szymon Ożóg
Natan Hajewski
Mateusz Chudzio
Paul Truszczyński
Wiktor Kucharczyk
07

Obecność SKM

1 UKS Nenufar 5 Ełk
2 BC King Szczeci
3 MKS Pruszków
4 UKS AK Komorów
5 Basket 15 Przemyśl
6 UKS Regis Wieliczka
7 Młode Żubry Białystok
8 Radwan Sport Kraków
INFO MVP:
Marcin Radel
.
5 ALL-STARS:
Jan Cituk
Feliks Moraz
Igor Jankowski
Michał Zawarczyński
Jakub Kuszczak
06

 

XI Klemens

1 UKS Nenufar 5 Ełk
2 UKS Basket 47 Białystok
3. UKS Hutnik Warszawa
4 UKS Top-Spin Olsztynek
5 UKS Dziewiątka Łomża
6 UKS LaBasket Warszawa
INFO
05

Zimowy Festiwal
27-29.12.2018

1 Wilki Morskie Szczecin
2 TKM Włocławek
3 WKK I Wrocław
4 GTK Gliwice
5 Akademia Koszykówki Zgorzelec
6 WKK II Wrocław
INFO 5 ALL-STARS
Jakub Kozłowski
Juliusz Lewandowski
Marcel Walczuk
Szymon Łata
Oliwier Hulewicz
04

26 Świąteczny
14-16.12.2018

1 MKS Pruszków
2 UKS Gim92 Urysnów
3 AZS UW –MBA Warszawa
4 Warsaw Basketball
5 ŁKS Szkoła Gortata
6 MKS Piotrówka Radom
7 GKK Grodzisk Maz.
8 UKS La Basket Warszawa
INFO MVP:
Oskar Dymek
03  

Top Spin
9-11.11.2018

1 UKS De La Salle Gdańsk
2 UKS Nenufar 5 Ełk
3 UKS Basket 47 Białystok
4 UKS TOP-Spin Olsztynek
5 MUKS Hutnik Warszawa
6 MTS Basket Kwidzyn
7 UKS TOP-Spin II Olsztynek
INFO MVP:
Krzysztof Celak
.
5 ALL-STARS:
Szymon Glaner
Janusz Gołębiewski
Łukasz Anusewicz
Filip Goławski
Sebastian Raczyło
02

Memoriał
Lecha Sawickiego
14-16.09.18

1 Akademia Kowno
2 UKS Komorów
3 TKM Włocławek
4 SDJUSZOR 7 Grodno
5 Nenufar 5 Ełk
6 Młode Żubry Białystok
INFO MVP:
Titas Pocievicius
.
5 ALL-STARS
Lukas Kubilius
Iwan Iliaszenko
Michał Zawarczyński
Adrian Rojek
Marcin Radel
01

Turniej
Mini Koszykówki
9-10.06.2018

1 MKS Pruszków
2 TKM Włocławek
3 WKK Wrocław
4 AK UKS Komorow
5 AK Młode Żubry
6 Wilki Morskie Szczecin
INFO