U16 rocznik 2003  Sezon  2018/2019

lp Organizator Turniej Klasyfikacja Fotka Mistrzów Inform Wyróżnienia
01 KRAKÓW

21.08-2.09.2018

IV Puchar
Wawelskich Smoków

 

1 Wisła Kraków
2 Cracovia 1906 Kraków
3 Regis Wieliczka
4 Unia Tarnów
5 Korona Kraków
INFO MVP: Dawid Biegoń

5 ALL-STARS:
Janas Filip
Ciesielski Mikołaj
Szostak Kamil
Tabiś Szymon
Busz Aleksander

02 RAWICZ

7-9.09.2018

 

VII Memoriał
T. Konata

1 Zastal Zielona Góra
2 ŁKS Łódź
3 PKK 99 Pabianice
4 RKKS Rawia Rawicz
5 Spójnia Stargard
INFO MVP: Maksym Wieczorek
Strzelec: Jakub Więckowski
5 ALL-STARS:
Maksymilian Gajek
Dawid Janeda
Dawid Wiktorski
Przemysław Kociszewski
Gabriel Łakomy
03 SZCZECIN

7-9.09.2018

Niebuszewo Cup

1 Wilki Morskie Szcz.
2 Basket Gorzów Wlkp.
3 Prinemanie Grodno
4 Kotwica 50 Kołobrzeg
5 Żak Koszalin
6 City Basket Berlin
INFO MVP: Jakub Koralewski

5 ALL-STARS:
Michał Grzeszak
Jakub Kęsik
Nikita Britienkow
Fares Maszerwski
Jakub Płecha

04 WARSZAWA

14-16.09.2018

Ursynów Cup

1 BT Opalenica
2 MOSM Bytom
3 Gim 92 Ursynów
4 Basket Koszalin
5 MUKS Piaseczno
6 BC Junior  Olszyn
INFO MVP : Mateusz Jakubiak BTO
Strzelec: Piotr Łazarek
5 ALL STARS:
Rutkowski Mikołaj
Siewruk Antoni
Krzych Igor
Dziekański Aleksander
Kołakowski Szymon
05 KRAKÓW

14-16.09.2018

V Puchar Rektora
AGH

Obecność SKM

1 BC Previdza
2 Kaspro Ostrów Wlkp.
3 Skopie  (Macedonia)
4 WKK Wrocław 04
5 Wisła Kraków
6 Cracovia Kraków
7 PKK Pabianice 04
8 Probasket Kutno
INFO MVP: Matus Hronsky

5 ALL-STARS
Konrad Batko
Damian Mijalski
Nikodem Suski
Maxim Matuska

06 KRAKÓW

14-16.09.2018

XX Memoriał
im Tomka Kowalika

1 Start Lublin
2 MUKS 1811 Tarnów
3 Abovia 96 Koszyce
4 KS Korona Kraków
5 DW Koszyce
6 KS Korona II Kraków
INFO 6 ALL-STARS
Tymoteusz Pszczoła
Adam Koros
Adrian Boduch
Jakub Zydroń
Martin Sedivy
Maksymilian Wiech
07 RADOM

14-16.09.2018

III Rosa Cup

1 Khizaki Kiev
2 BC Tartu Eviko
3 RGOUR Mińsk
4 MKS Dąbrowa Górnicza
5 KK Wilki Szczecin
6 Valmiera BSS
7 MKS Grójec
8-18 na stronie
INFO
08 PRUSZKÓW

21-23.09.2018

XVI Memoriał
W. Dziugieła

1 MKS Grójec
2 Polonia Warszawa
3 La Basket Warszawa
4 UKS Gim92 Ursynów
5 MUKS Piaseczno
6 GKK Grodzisk Maz.
7 MKS Ząbki
INFO MVP: Oliwier Szczęsny

5 ALL-STARS:
Dominik Stasiak
Eryk Gąsiński
Oskar Ciupak
Tomasz Pluciński
Marcin Składanowski

09 ŁÓDŹ

21-23.09.2018

Łódeczka Cup
Memoriał R. Zająca

1 Basket Junior Poznań
2 TKM Włocławek
3 Basket Team Opalenica
4 UKS Gim 92 Warszawa
5 MKKS Rybnik
6 ŁKS Szkoła Gortata
INFO MVP: Maćkowiak Iwo

5 ALL-STARS:
Legierski Igor
Hasiak Konstanty
Jakubiak Jan
Włodarski Maciej
Maćkowiak Iwo

10 OLSZTYN

21-23.09.2018

Memoriał
A. Grzegorzewskiego

1 Trójeczka Olsztyn
2 Bryza Kolbudy
3 Kasprowicz Inowrocław
4 Basket Kwidzyn
5 Pyra Poznań
6 Jedynka Pelplin
INFO MVP: Patryk Grabowski
6 ALL-STARS
Bartosz Soból
Sebastian Wiśniewski
Jan Kwieciński
Adrian Latarski
Mikołaj Chmielewski
Mateusz Czechowski
11 SOPOT

21-23.09.2018

Puchar Bałtyku

1 WKK Wrocław
2 MOSM Bytom
3 UKS 7 Trefl Sopot
4 Politechnika Gdańsk
5 GAK Gdynia
6 Hanza Gdańsk
INFO MVP: Jakub Wójcicki
5 ALL-STARS:
Kuba Czworowski
Oliwier Niedzielski
Kacper Nowakowski
Szymon Kilian
Filip Wójcik
12 PELPLIN

28-30.09.2018

Puchar Burmistrza

1 KS Jedynka Pelplin
2 MKS Novum Bydgoszcz
3 UKS Trójeczka Olsztyn
4 MTS Basket Kwidzyn
5 GKK Hanza Gdańsk
INFO MVP: Sebastian Kamiński
Strzelec : Błażej Sulej
5 ALL-STARS:
Nikodem Nalecziński
Dawid Damski
Kacper Majchrowicz
Sebastian Grys
Dominik Nabayago
13 TARNÓW

29-30.09.2018

Memoriał Smętka

1 MUKS Unia Tarnów
2 AZS Skierniewice
2 Mickiewicz Katowice
3 Kadet Biała Podlaska
INFO Strzelec: Grzegorz Idziak

4 ALL-STARS
Dominik Machała
Antoni Sadowniczyk
Maciej Nicpoń
Jakub Kulupa

14 WROCŁAW

28-30.09.2018

Turniej Kadetów

1. Biofarm BJ Poznań
2  WKK Wrocław
3. Kaspro Ostrów Wlkp.
4. UKS 7 Trefl Sopot
5. ŁKS Łódź
INFO MVP: Aleksander Wiśniewski
Obrońca: Michał Przyludzki
15 RYBNIK

23-25.11.2018

Rybnik Cup

Obecność SKM

1 Ochota Warszawa
2 Wilki Morskie Szczecin
3 MKKS Rybnik
4 MOSM Bytom
5 ŁKS Łodź
6 WKK Wrocław
INFO MVP: Bartosz Sitek

Najlepszy Strzelec:
Wiktor Paczkowski

16 BYDGOSZCZ

30.11-2.12.2018

XXVII
Memoriał Zamiary

1 Kasprowicz Inowrocław
2 Twarde Pierniki Toruń
3 Novum Bydgoszcz
4 Spójnia Stargard
5 Basket 2010 Kruszwica
INFO MVP: Szymon Jaskółd

5 ALL-STARS:
Bartosz Jastrzębski
Dominik Grochowski
Kamil Adolski
Marek Olszewski
Dominik Krużyński

17 PRZEMYŚL

6-9.12.2018

Puchar Orląt
Przemyskich

Obecność SKM

1 Abovia 96 Koszyce
2 Niedźwiadki Hensfort 04
3 KK Stalowa Wola
4 UKS Regis Wieliczka 04
5 Kadet Biała Podlaska
6 Basket Dino Kocani
INFO MVP: Franciszek Vancio

Król Strzelców : Aleksander Busz

5 ALL-Stars:
Olivier Hala
Klaudiusz Tarnawski
Karol Complak
Miłosz Ziólkowski
Aleksander Busz

18 OPALENICA

14-16.12.2018

VI Świąteczny

Obecność SKM

1 WKK Wrocław
2 Basket Team Opalenica
3 MOSM Bytom
4 Wilki Morskie Szczecin
5 Kaspro Ostrów WLKP.
6 Obra Kościan 04
7 ŁKS Łódź
8 MKK Gniezno
INFO MVP: Szymon Paluch

5 ALL-STAR
Daniel Soroka
Mateusz Jakubiak
Mikołaj Rutkowski
Igor Krzych
Jakub Koralewski

19 WROCŁAW

4-6.01.2019

Krasnal Cup

1 WKK Wrocław
2 Ratiopharm Ulm.
3 Biofarm BJ Poznań
4 TKM Włocławek.
5 Basket Team Opalenica
6 WKK U18 Wrocław (PK)
INFO MVP: Nowak Michał

5 ALL-STARS
Iwo Maćkowiak
Pharrel Stell
Szymon Paluch
Jan Jakubiak
Wiktor Łukasik

20 RAWICZ

10-12.05.2019

VIII Im. Konata

1 Turów Zgorzelec
2  Trójeczka Olsztyn
3  Rawia Rawicz
4  AK Poznań
INFO MVP: Ewin Krzemiński
Strzelec: Maciej Demut
ALL-STARS
Patryk Sulewski
Patryk Grabowski
Jędrzej Konatkowski
Hubert Mikołajczyk
21 OSTRÓW WLK

11-12.05.2019

Kaspro Cup

1. BTOpalenica 5
2. MKS Dąbrowa Górnicza
3. Kaspro Ostrów Wlkp.
4. Zastal Zielona Góra
INFO MVP: Jędrzej Błaszak
Strzelec: Jakub Szarzycki
ALL-STARS:
Ilian Węgrowski
Mikołaj Zaremba
Jan Matuszczyk
Kacper Kozal
22 KRAKÓW

13-15.09.2019

Memorial
Kowalika

1 Startu Lublin
2 KS Korony Kraków
3 BK Snakes Ostrava
4 Cracovia 1906,
5 CMS KK Stalowa Wola
6 MKS Dąbrowa Górnicza
INFO MVP: Tymoteusz Pszczoła

5 ALL-STARS:
Dawid Biegoń
Dominik Korbiel
Miłosz Ziółkowski
Jan Krenek
Mateusz Łopatkiewicz

23 OLSZTYN

21-22.09.2019

Memoriał
Grzegorzewskiego

1. UKS 9 Łomża
2 Trójeczka Olsztyn
3 Batory Bialystok
4 AK Komorów 05
5.Swietlogórsk (Rosja)
INFO MVP: Anisiewicz Adam

PIĄTKA ALL-STARS:
Malinowski Jakub
Wichranowicz Maciej
Wojtulewicz Michał
Ratowski Janusz
Bielow Aleks

24 RAWICZ

27-29.09.2019

Memoriał
Pietraszka

1 Trójeczka Olsztyn
2 RKKS Rawia Rawicz
3 RKKS Rawia Rawicz II
4 Sudety Jelenia Góra
INFO MVP: Maciej Wirchanowicz

STRZELEC: Filip Sroka

WYRÓŻNIENI
Oskar Walaszek
Kacper Majchrowicz
Marcel Kajak
Kacper Górny

 

SKM ARCHIWUM ROCZNIK 2003 sezony 2015 – 2018