Turnieje rocznik 2009 Kategoria U11 i U12  Klasa 4 i 5 (Mini koszykówka) SP sezon 2019/2020 i 2020/2021

LP ORGANIZATOR KLASYFIKACJA MISTRZ
INFO WYRÓŻNIENIA
09

Wrocław
28-30.12.2020
Zimowy Krasnal

1. WKK I Wrocław
2. MKS Piotrówka Radom
3. PGE Spójnia Stargard
4. Enea Astoria Bydgoszcz
5. Exact Systems Śląsk Wrocław
6. WKK II Wrocław
INFO MVP:
Szymon Łata

5 ALL-STARS:
Franciszek Brumirski
Nataniel Krajewski
Filip Łasiński
Oskar Turkiewicz
Mikołaj Surowiec

08

Warszawa
20-22.11.2020
Wawer Cup

1 AK Młodych Dzików Warszawa
2 Akademia Koszykówki Komorów
3 Hutnik Warszawa
4 Zastal Zielona Góra
5 Pogoń Basket Szczecin
6 Warsaw Basketball
7 MUKS Piaseczno
8 Brwinowska AK
INFO
07

Inowrocław
25-27.09.2020
Abramczyk Cup

1 AK Młodych Dzików Warszawa
2. Twarde Pierniki Toruń
3. PGE Spójnia Stargard
4. Enea Astoria Bydgoszcz
5. KSK Noteć Inowrocław
6. Green Bryza Pruszcz Gdański
7. MKK Basket Koszalin
8.Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne
INFO MVP:
Obem Benjamin

5 ALL-STARS:
Jankowski Wiktor
Westfal Wiktor
Niewęgłowski Mateusz
Szczodroński Bruno
Porzuczek Alex

06

Wieliczka
18-20.09.2020
Wieliczka Cup

Obecność SKM

1 AK Młodych Dzików Warszawa
2 Piotrówka Radom
3 UKS 27 Katowice
4 Hutnik Warszawa
5 Regis Wieliczka
6 Radwan Sport Kraków
INFO MVP:
Mateusz Niewęgłowski

5 ALL-STARS:
Michał Faliński
Krzysztof Sadek
Maciej Ćwienk
Filip Łasiński
Aleksander Nowak

05

Radom
3-6.09.2020
IX RBC
Obecność SKM

1 AK Młodych Dzików Warszawa
2 MKS Piotrówka Radom
3 AK Młode Żubry Białystok
4 ŁKS Szkoła Gortata Łódź
5 Warsaw Basketball
INFO MVP:
Benjamin Obem

5 ALL-STARS
Niewęgłowski Mateusz
Szczodroński Bruna
Pisarczyk Jakub
Jakubowski Aleksander
Moraczewski Rafał

04

Pruszków
13-15.12.2019
XXVII Świąteczny

1. Akademia Młodych Dzików
2. MKS Pruszków
3. UKS AK Komorów
4. AK Legia Warszawa
5. MKS Piotrówka Radom
6. MUKS Pivot Piastów
7. MUKS Piaseczno
8. Brwinowska Akademia Koszykówki
INFO MVP: Benjamin OBEM

5 ALL-STARS:
Michał Licznarowski
Maciej Korbus
Piotr Bonarek
Bruno Szczodroński
Mateusz Niewęgłowski

03

Katowice
15-17.11.2019
VI Memoriał
Tadeusza Sajdy

1. UKS AK Komorów
2. MKS Pruszków
3. ŻAK Żory
4. UKS Regis Wieliczka
5. UKS SP 27 Katowice I
6. KS Basket Fabryka Sp.z o.o. Łódź
7. UKS SP 27 Katowice II
8. Warsaw Basketball
INFO MVP: Wojciech Borek

5 ALL-STARS:
Tomasz Stępień
Paweł Juraszek
Miłosz Palonek
Piotr Bonarek
Michał Licznarowsk

02

 Radom
3-6.09.2020
VIII RBC
Obecność SKM

1 V.Knasiaus Litwa
2 NKA Alytus Scandun Litwa
3 Visaginas Litwa
4  BC Tsmoki Siguldas
5 Sporta Skola Łotwa
6  MKS Piotrówka Radom
7 MKS Dąbrowa Górnicza
8  BK Snakes Ostrava Czechy
INFO
01

Żory
10-12.05.2019
Puchar Ognia
Obecność SKM

1 Żorska Akademia Koszykówki
2 WKK Wrocław
3 BK Snakes Ostrava
4 BK Opava
5 WKS Śląsk Wrocław
6 Radwan Kraków
INFO

 

Przygotował Zibi