Turnieje rocznik 2007 Kategoria U13 Klasa 6 SP sezon 2019/2020

12

Pleszew
4-6.10.2019
Turniej
Koszykówki

1 Twarde Pierniki Toruń
2 Olimpijczyk Ostrów Wlkp
3 UKS Piątka Ostrów Wlkp.
4 KS KoszPleszew I
5 UKS Chynowa
6 KS Kosz Pleszew II
7 Basket Regnum Bydgoszcz
8 KS Akademia Koszyk. Poznań
INFO Brak Wyróżnień
11
Kruszwica
4-6.10.2019
Puchar
Burmistrza
1 Noteć Inowrocław
2 Piotrówka Radom
3 Novum Bydgoszcz
4 Akademia Koszykówki Komorów
5 TKM Włocławek
6 UKS Basket 2010 Kruszwica
INFO Strzelec: Janek Fajfer

5 ALL-STARS:
Mikołaj Marek
Julian Kondracki
Maciej Chyliński
Maciej Małecki
Szatkowski Jakub

10

Rawicz
4-6.09.2019
Puchar Firmy
Pagmer

1 TKM Włocławek
2 Zastal Zielona Góra
3 MKS Dąbrowa Górnicza
4 Warsaw Basketball
5 Obra Kościan
6 RKKS Rawia Rawicz
INFO MVP: Krzysztof Babis
ALL-STARS:
Jakub Wojdała
Dawid Klimczak
Antoni Majewski
Mateusz Soczyński
Gabriel Kamedulski
Marcel Kajak
oczuy

Białystok
27-29.09.2019
Basket Cup

1 AK Młode Żubry  Białystok
2 UKS „BASKET 47” Białystok
3 UKS „NENUFAR 5” Ełk
4 UKS „TRÓJKA” Żyrardów
5 Klub Sportowy Łomża
6 GKK Grodzisk Mazowiecki
INFO MVP: Bruno Moraljan

5 ALL-STARS:
Dawid Jakubiec
Gabriel Ignaciuk
Jakub Klim
Mateusz Sawicki
Dominik Gołąbek

08

Wieliczka
27-29.09.2019
Diskus Cup
Obecność SKM

1 Niedźwiadki Przemyśl
2 ŁKS Łódź
3 UKS 27 Katowice
4 AZS PWSZ Skierniewice
5 Kadet Oświęcim
6 Ósemka Wejherowo
7 Regis Wieliczka
8 Swiss Krono Żary
9 STK Nowy Sącz
INFO MVP: Eljasz Nesterenko

Strzelec: Antoni Pisarski
5 ALL-STARS:
Bruno Chalicki
Dawid Cichocki
Jakub Kudrycz
Karol Kumosiński
Mateusz Zgrajek

07

Pelplin
27-29.09.2019
Buchar
Burmistrza

1 UKS Siódemka Trefl Sopot 
2 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański
3 Team Sparta Warszawa
4 DECKA Pelplin
5 AS Mrągowo
INFO MVP: GAIK Wojciech

5 ALL-STARS:
Klich Bartosz
Czerliński Alan
Ksionek Dawid
Formela Maksymilian
Wojciechowski Michał

06

Ostrów Wlkp.
27-29.09.2019
Puchar
Prezesa

1 SP2 MKK Sklep Polski Gniezno
2 Olimpijczyk SP1 Ostrów Wlkp.
3 NOVUM Bydgoszcz
4 SKS KORONA ZAKRZEWO
5 KS KOSZ Pleszew
6 KS Akademia Koszykówki Poznań
INFO MVP: Michalski Piotr
Strzelec: Biegański M.5 ALL-STARS:
Biegański Mikołaj
Losik Wojciech
Zielski Jakub
Szymoniak Cyprian
Trawiński Piotr
05

Bydgoszcz
20-22.09.2019
Puchar
Dyrektora

1 PYRA SP 11 Poznań
2 Twarde Pierniki Poznań
3 MUKS Piaseczno
4 Novum Bydgoszcz
5 PYRA SP 79 Poznań
6 Astoria Bydgoszcz
INFO MVP: Szymon Wagner

5 ALL-STARS:
Hubert Nowak
Maksymilian Małecki
Marek Szwejkowski
Kacper Łuczyński
Mikołaj Biegański

04

Oświęcim
13-15.09.2019
Puchar
Prezydenta
Obecność SKM

1 Bryza SP Kowale
2 Śląsk Wrocław
3 Kadet Oświęcim
4 Regis Wieliczka
5 MKKS Rybnik
6 Zastal Zielona Góra
7 STK Nowy Sącz
8 Kadet 06 Oświęcim
INFO MVP:
Stanisław Kaczmarczyk
5 ALL-STARS:
Piotr Jankowiak
Filip Śliwka
Piotr Gurdek
Antoni Pisarski
Jakub Kozioł
03

Szczecin
6-9.09.2019
Niebuszewo Cup

1 Wilki Morskie Szczecin
2 Obra Kościan
3 Spójnia Stargard
4 City Basket Berlin
INFO MVP: Mateusz Dąbrowski
5 ALL-STARS
Jan Sadowski
Maciej Kłyszejko
Antoni Majewski
Maciej Dębicki
Emir Oguzhan
02

Kraków
6-9.09.2019
Puchar Rektora

1 Basket TEAM Suchy Las
2 KS Korona Zakrzewo
3 Oknoplast sp 100
4 STK Nowy Sącz.
5 RadwanSport Korona Kraków
INFO MVP: W. Wechman
5 ALL-STARS
Jędrzej Zaborowski
Kamil Mikołajczyk
Jakub Zielski
Hubert Przydatek
Jakub Świąder
01

Kraków
6-7.09.2019
Obecność SKM

1 UJK Kielce
2 WKK Wrocław
3 ŁKS Łódź
4 MKS Grójec
5 Polonia Warszawa
6 Wisła Kraków
INFO 5 ALL-STARS:
Sebastian Kania
Piotr Kosiak
Karol Mośko
Aleksander Lidner
Jan Lenarcik

 

Turnieje rocznik 2007 Kategoria U12 Klasa 5 SP sezon 2018/2019

18
Włocławek
14-16.06.19
Mini Basket
1TKM Włocławek
2 Pivot Piastów
3 Twarde Pierniki Toruń
4 MKS Pruszków
5 AK Młode Żubry Białystok
6 Obra Kościan
7 Spójnia Stargard
8 AK Komorów
INFO
17
Ruda Śląska
31.05-2.06.19
VII Puchar Prezyd
Obecność SKM
1 TKM Włocławek
2 Piotrówka Radom
3 Kadet Oświęcim
4 BC Swiss Krono Żary
3 MKS Otmuchów
4 MOSM Bytom
4 Regnum(2008) Bydgoszcz
3 Pogoń Ruda Śląska
INFO MVP – Bartosz Łazarski

Piątką All-stars
Krzysztof Babis
Filip Lubański
Mateusz Zgrajek
Hubert Stolarek
Antoni Piwowarczyk

16


Radom
16-19.05.2019
VIII RBC
Obecność SKM

1 BC Perkunas Litwa
2 Bryza Kolbudy
3 Srsni Pisek Czechy
4 UKS 7 Trefl Sopot
5 Pivot Piastów
6 KS Basket Piła
7 MKS Dąbrowa Górnicza
8 SP4 Pruszcz Gdański
9-32 na stronie RBC
INFO
15
Żyrardów
17-19.05.19
Puchar Prezyden
1 Tukums – Łotwa
2 Bauskas – Łotwa
3 BS Riga – Łotwa
4 SP 47 Białystok
5 UKS Trójka Żyrardów
6 Olimpijczyk Ostrów Wkp.
7 MKS Novum Bydgoszcz
8 MKK Pyra Poznań
9-12  na stronie
INFO MVP: Emils Kolkans
Strzelec: – M> Graudins
5 ALL-STARS:
Mateusz Sawicki
Emels Rullis
Nikodem Biskup
Nauris Krumins
Davis Smiltnieks
14 Żory
10-12.05.2019
II Puchar Ognia
Obecność SKM
1 ŻAK Żory
2 WKK Wrocław
3 Snakes Ostrava
4 BK Opava
5 Śląsk Wrocław
6 Radwan Kraków
INFO
13 Bydgoszcz
5-7.04.2019
XVI Enea Cup
1 BC Obra Kościan
2 Basket Kwidzyn
3 Novum Bydgoszcz
4 Enea Astoria I Bydgoszcz
5 Enea Astoria II Bydgoszcz
INFO MVP: Majewski Antoni

5 ALL-STARS
Dominiczak Antoni
Kabat Jan
Szczygieł Jakub
Ptaszyński Jakub
Biegański Mikołaj

12

 Ełk
5-7.04.2019
XII Mazurska Wiosna

1 AM Żubrów Białystok
2 TKM Włocławek
3 Basket 47 Białystok
4 Nationale Krepsinio Kowno
5 Łomża
6 Nenufar 5 Ełk
INFO MVP: Marcel Jakubiec

5 ALL-STARS:
Dawid Jakubiec
Bruno Moroljan
Krzysztof Babis
Tytas Pociewićus
Krystian Iwaniuk

11

Elbląg
28-31.03.2019
XXIII Elbasket

1 Bryza Kolbudy
2 De La Salle Gdańsk
3 Maximus Basketball Gdynia
4 Jar Elbląg
5 Nenufar 5 Ełk
6 Novum Bydgoszcz I
7 Basket Banino
8 Novum Bydgoszcz II
9-12 na stronie
INFO 5 ALL-STARS
Michał Janczewski
Aleksander Stadnik
Igor Grono
Wojciech Dudkiewicz
Mateusz Życzewski
10

Bydgoszcz
15-17.03.2019
XIV Bydgoszcz Cup
Obecność SKM

1 ŻAK Żory
2 Twade Pierniki Toruń
3 AK Młode Żubry Białystok
4 Basket Piła
5 Regnum Bydgoszcz
6 King BC Szczecin
INFO
09

Pruszków
14-16.12.2018
XXVI Świąteczny

1 Pivot Piastów
2 Piotrówka Radom
3 Warsaw Basketball
4 MKS Pruszków
5 ŁKS Szkoła Gortata
6 La Basket Warszawa
7 Basket Kwidzyn
8 Jagiellonka Warszawa
INFO MVP: Krzysztof Antosik
08

Przemyśl
16-18.12.2018
II Puchar Orląt
Obecność SKM

1 Basket Dino Kocani
2 Niedźwiadki Hensfort I
3 Niedźwiadki Hensfort II
4 Regis Wieliczka
5 Sportova Szkola Lwów
6 Basket 15 Przemyśl
INFO MVP: Dino Lazarev
5 ALL-STARS
Ivan Mijalov
Illia Nesterenko5
Mateusz Barszczak
Antoni Pisarski
Illian Kramar
07

Białystok
Puchar Niepodległości
6-9.12.2018

1 Nenufar 5 Ełk
2 Trójka  Żyrardów
3 MOSiR Bielsk Podlaski
4 Basket 47 Białystok
5 Dziewiątka Łomża
6 Łomżyczka 10 Łomża
INFO MVP: Marcin Radel
5 ALL-STARS:
Mateusz Życzewski
Janek Cituk
Antoni Kawecki
Kacper Król
Mateusz Sawicki
06

Koszalin
16-17.11.2018
Puchar
Dyrektora

1 Spójnia Stargard
2 SP 3/17 ŻAK Koszalin I
3 King BC Szczecin
4 SP 16 Wilki Morskie Szczecin
5 SP 3/17 ŻAK Koszalin II
6 Regnum Bydgoszcz
7 SP 4 Herkules Białogard
8 SP 4 Szczecinek
INFO MVP: Pankiewicz W.
Strzelec:
Berliński V.
5 ALL-STARS:
Wojdak Jakub
Sawicki Michał
Głodek Paweł
Kowalski Jan
Drull Oliwier
05

Wieliczka
21-23.09.2018
Wieliczka Cup
Obecność SKM

1 Pivot Piatów
2 AZS UJK Kielce
3 WKK Wrocław
4 MKS Grójec/Pruszków
5 Niedźwiadki I Przemyśl
6 Niedźwiadki II Przemyśl
7 Regis Wieliczka
8 UKS 27 Katowice
9-16 na stronie
INFO MVP: Bartosz Koroluk
Strzelec: B. Koroluk
5 ALL-STARS:
Krzystzof Antosik
Alex Terczyński
Karol Prochorowicz
Ernest Smolik
Mateusz Barszczak
04

Inowrocław
15-16.09.2018
Puchar
Prezydenta

1 Bryza Kolbudy
2 SKS Kasprowicz
3 MKS Dąbrowa Górnicza
4 Domino Inowrocław
5 Kosz Pleszew.
03

Wrocław
Krasnal Cup
14-16.09.2019

1 Snakes Ostrava
2 UKS 7 Trefl Sopot
3 TKM Włocławek
4 WKK I Wrocław
5 Obra Kościan
6 Zastal Zielona Góra
7 WKK III Wrocław
8 WKK II Wrocław
INFO 5 ALL-STARS:
Sasza Motylski
Bartosz Łazarski
Jakub Gęstwa
Michał Chwiałkowski
Lukas Smazak
02

Pruszków
14-16.09.2018
Mem.  Żolika

1 Pivot Piastów
2 MKS Grójec
3 MUKS Piaseczno
4 MKS I Pruszków
5 MUKS Hutnik Warszawa
6 MKS II Pruszków
INFO MVP: Paul Truszczyński
Strzelec: B. Karoluk
5 ALL-STARS:
Piotr Onyszko
Krzysztof Antosik
Bartosz Chudek
Jeremi Królikowski
Natan Wojtczak
01

Bydgoszcz
7-9.09.2018
Enea Cup

1 UKS Bryza Kolbudy 
2 Enea Basket Piła
3 WKS Śląsk Wrocław
4 King BC Szczecin
5 MKK Pyra Poznań
6 Enea Astoria Bydgoszcz
INFO MVP:  Piotr Jankowiak

5 ALL-STARS:
Maks Leniec
Filip Łącz
Borys Świtaj
Jędrek Nęcki
Mateusz Gonerko


Turnieje rocznik 2007 Kategoria U11
Klasa 4 SP sezon 2017/2018

09 Poznań
8-10.06.2018
XXXX Dzień
Dziecka
1 TKM Włocławek
2 Obra Kościan
3 Pyra SP 7 Poznań
4 AK Komorów
5 MKK Gniezno
6 Basket Team Suchy Las
7 SKS Korona Zakrzewo
8 MOS Stargard Szczeciński
9 Enea Basket Piła
10 Wilki Morskie  Szczecin
INFO 5 ALL-STARS
Krzysztof Babis
Maciej Banach
Mikołaj Kwiatkowski
Maciej Małecki
Kamil Gorzelany
08

Radom
17-20.05.2018
VII RBC

1 UKS 7 Trefl Sopot
2 Bryza Kolbudy
3 Pivot Piastów
4 BK Snakes
5 Energa Infocity Słupsk
6 MKK Gniezno
7 BS Riga
8 MKS Grójec
9…na stronie
INFO MVP: Milicić Teo

5 ALL-STARS:
Gaik Wojciech
Chwiałkowski Michał
Kloska Klaudiusz
Antosik Krzysztof
Celerin Olivier

07 Żory
11-13.05.2018
I Puchar Ognia
1 ŻAK Żory I
2 BK Opava
3 Snakes Ostrava
4 MKS Otmuchów
5 UKS 27 Katowice
6 ŻAK Żory II
INFO
06

Pruszków
6-8.04.2018
XXV
Wielkanocny

1 Pivot Piastów
2 Ochota Warszawa
3 Piotrówka Radom
4 Warsaw Basketball
5 MUKS Piaseczno
6 MKS I Pruszków
7 Polonia Warszawa
8 MKS II Pruszków
9-12 na stronie
INFO MVP: Krzysztof Antosik

5 ALL-STARS
Krzysztof Antosik
Bartosz Koroluk
Wojciech Jasiewicz
Maciej Domański
Aleksander Idziak

05

Przemyśl
15-17.XII.2017
I Puchar Orląt
Przemyskich

1 Abovia 96 Koszyce
2 UKS 27 Katowice
3 Regis Wieliczka
4 King BC Szczecin
5 Niedźwiadki I Przemyśl
6 Niedźwiadki II Przemyśl
INFO MVP: Adam Horvath

5 ALL-STARS:
Szymon Rosiński
Aleksander Jakubowski
Antoni Pisarski
Mateusz Barszczak
Bruno Chalicki

04

Pruszków
15-17.XII.2017
XXV Turniej
Świąteczny

1 AK Komorów
2 Pivot Piastów
3 TKM Włocławek
4 MKS Grójec
5 Warsaw Basketball
6 AK Młode Żubry Białystok
7 MKS Pruszków
8 SKK Siedlce
INFO MVP: Maciej Małecki
03

Warszawa
8-10.XII.2017
Uffo Wawer Cup

1 AK Młode Żubry Białystok
2 Pivot Piastów
3 MKS Grójec
4 MUKS Hutnik Warszawa
5 TKM Włocławek
6 Pomorze Tczew
INFO MVP: Moralian Bruno

5 ALL-STARS:
Jakubiec Dawid
Antosik Krzysztof
Lenarczy Jaś
Wojciechowski Antek
Żywica Bartek

02

Łomża
24-26.XI.2017
XXV Puchar
Łomżyczki

1 AK Komorów I
2 MKS Grójec
3 AK Komorów II
4 Basket 47 Białystok
5 Nenufar Ełk
6 Dziewiątka Łomża
7 Łomżyczka 10 Łomża
8 Jar Elbląg
INFO MVP; Skrętowski Karol

5 ALL-STARS:
Małecki Maciej
Smolnik Ernest
Paradowski Jan
Sawicki Mateusz
Życzewski Mateusz

01

Wrocław
10-12.XI.2017
Wrocławski
Festiwal
Krasnal

1 UKS 7 Trefl Sopot
2 ŻAK Żory
3 WKK Wrocław I
4 MKS Otmuchów
5 SP 27 Katowice
6 WKK Wrocław II
INFO

 

Przygotował Zibi