U14 rocznik 2006 (7 klasa SP) Sezon  2019/2020

01 KRAKÓW

6-8.09.2019
I Puchar Krakowa
XXIII Puchar
Wawelskich Smoków

Obecność SKM

1 MKS Grójec
2 Kadra Małopolski
3 Kadra Dolny Śląsk
4 Kadra Lubuskiego
5 Wisła Kraków
6 WKK Wrocław
7 Piotrówka Radom
8 ŁKS Łódź Szkoła Gortata
9-12 Na stronie
INFO MVP; Hubert Gaik
5 ALL-STARS;
Filip Poradzki
Antoni Marciński
Bartosz Leśniak
Michał Palakowski
Kamil Łuczak
02

KRAKÓW

6-8.09.2019

VI Puchar AGH

1 Warsaw Basketball
2 Cracovia 1906 Kraków
3 Limblach Limanowa
4 MUKS 1811 Unia Tarnów
5 MKS Limanowa
INFO MVP: Michał Słaby

5 ALL-STARS
Michał Wróblewski
Kacper Sebura
Maciej Filipowski
Adam Nowakowski
Michał Muszyński

03 BIAŁYSTOK
13-15.09.2019
III Memoriał
Lecha Sawickiego
1 SPK Białystok
2 SP 19 Białystok
3 Nenufar 5 Ełk
4 Roś Pisz
5 Młode Żubry Białystok
6 Batory Bialystok
INFO MVP: Kamil Monach

5 ALL-STARS
Kamil Kisiel SPK
Michał Kolendo
Wojciech Milewski
Sebastian Lisiewicz
Dawid Jakubiec

04 STAROGARD
13-15.09.2019
XIV Memoriał
Z. Świętońskiego
1 Spójnia Stargard
2 Śląsk Wrocław
3 Żak Koszalin
4 Novum Bydgoszcz
5  Kasprowicz Inowrocław
6. Spójnia Stargard (PK)
INFO MVP: Mateusz Bryła

5 ALL-STARS
Kacper Żur
Jędrzej Musiał
Oliwier Szyperski
Norbert Osiński
Igor Krajewski

05 ŁÓDŹ
13-15.09.2019
Łódeczka Cup
1 MKS Grójec
2 TKM Włocławek
3 Basket Junior Poznań
4 MKS Ósemka Skierniewice
5 ŁKS Szkoła Gortata
6 Korona Oknoplast Kraków
INFO MVP:  Miłosz Wiśniewski

5 ALL-STARS
Dorian El-Ward
Kacper Ambroziak
Antoni Ślufiński
Iwo Baganc
Krzysztof Korczyński

06 SKIERNIEWICE

20-22.09.2019

Basket Kids Cup

1 Piotrówka Radom
2 Kadra Lubelskiego
3 MKS Ósemka Skierniewice
4 Pyra Poznań
5 Suchy Las
6 Warsaw Basketball
7 Legionowo
8 Twarde Pierniki
INFO MVP: Błażej Czapla

5 ALL-STARS:
Antoni Przybylski
Marcel Skiba
Adrian Taciak
Mikołaj Budny
Dorian El-Ward

07 LESZNO

20-22.09.2019

III Memoriał
z Białasa

1 Spójnie Stargard
2 Polonia 1912 Leszno
3 MKK Gniezno
4 MKK Gorzów
5 BC Obra Kościan
6 King BC Szczecin
INFO MVP: Michał Kołodziejski
5 ALL-STARS:
Miron Neumann
Alan Włudarski
Tomasz Urbaniak
Michał Smorawiński
Jakub Wierzejewski
08 GDYNIA

22-24.09.2019

Netz Cup

1 Kadra Małopolski
2 Jagiellonka Warszawa
3 GA  Koszykówki
4 Biofarm Poznań
5 Młode Lwy Gdańsk
6 Swiis Krono Żary
7 UKS 7 Trefl Sopot
8 Basket Ósemka Wejherowo
INFO
09 Tarnów

28-29.09.2019

XI Memoriał
M Smetka

1. MKS Gorlice 05
2. MUKS 1811 Unia Tarnów
3. Oknoplast Kraków
4. MKS Dąbrowa Górnicza
INFO WYRÓŻNIENIE :
Wojciech Gancarz
Mateusz Pękala
Kacper Kozieł
Piotr Palmaka
10 GRÓJEC

18-20.10.2019

Turniej Mistrzów

Obecność SKM

1 MKS Grójec
2 Wisła Kraków
3 Zastal Zielona Góra
4 UKS 7 Trefl Sopot
5 Olimpijczyk Ostrów Wlkp
6 TKM Włocławek
7 Żak Koszali
8 MKS MOS Katowice
INFO MVP: Hubert Gaik

5 ALL-STARS:
Antoni Marciński
Michał Strojek
Mateusz Wcisło
Mateusz Marucha
Olaf Rarowski- Geckler

 

U13 rocznik 2006 (6 klasa SP) Sezon  2018/2019

01  KRAKÓW

8-10.IX.2017

IV Puchar
Rektora AGH

Obecność SKM

1 MZT Skopje Macedonia
2 MBA PrIevidza Słowacja
3 Zastal Zielona Góra
4 Piotrówka Radom
5 Wisła Kraków
6 PKK Pabianice
7 Regis Wieliczka
8 MOS Katowice
INFO MVP: Toma Lisichkov

5 ALL-STARS:
Mateusz Wścisło
Jan Poroschenko
Mikołaj Szpakowski
Martin Chlupis
Luka Marjanoviki

02  BIAŁYSTOK

14-16.09.2018

Memoriał
L. Sawickiego

1 SPK Białystok
2 Jagiellonka Warszawa
3 Nenufar Ełk
4 SP19 Żubry Białystok
5 AK Młode Żubry
6 Basket Regnum
INFO MVP: Kamil Kisiel
5 ALL-STARS
Jan Ruszkiewicz
Kamil Monach
Kacper Kieliszek
Maksymilian Wilczewski
Jacek Krętowski
03 BYDGOSZCZ

21-23.09.2018

Puchar Dyrektora

1 Siódemka Sopot
2 MKS Novum Bydgoszcz
3 MTS Basket Kwidzyn
4 MKK Pyra Poznań
5 UKS Trójka Żyrardów
6 Basket Regnum Bydgoszcz
INFO MVP: Kiejzik Szymon
Strzelec: Bękarciak B.
5 ALL-STARS :
Siwiak Oliwier
Wilsz Marcin
Żylicz Maksymilian
Bobiński Michał
Lubański Franciszek
04 Ostrów Wlkp.

28-30.09.2018

Puchar Prezesa

 

1 Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
2 MKKS ŻAK Koszalin
3 SMS SP3 Spójnia Stargard
4 SKS Kasprowicz Inowrocław
5 Jamalex Polonia Leszno
6 BK Krnov
INFO MVP:
Aleksander Smektała
05  BYDGOSZCZ

12-14.10.2018

XIII Basket Cup

1 Novum Bydgoszcz 1
2 Młode Lwy Gdańsk
3 MUKS Hutnik Warszawa
4 Żak Koszlain
5 Regnum Bydgoszcz
6 Novum Bydgoszcz 2
INFO
05  GRÓJEC

13-14.10.2018

Puchar Burmistrza

1 Grójec/Pruszków A
2 AZS PWSZ/8 Skierniewice
3 TKM Włocławek
4 Grójec/Pruszków B
5 Piotrówka Radom
6 Kadet Biała Podlaska
INFO MVP: Hubert Gaik
5 ALL STARS
Michał Strojek
Szymon Majewski
Jan Dąbrowski
Albert Lenczewski
Filip Piechota
06 EŁK

26-28.10.2018

XII Nenufar Cup

1 Nenufar 5 Ełk
2 Młode Żubry Białystok
3 Jar Elbląg
4 Cztery-Trzy Lublin
5 Sdyshor Grodno
6 TSK Roś Pisz
INFO MVP: M. Wilczewski

All Stars:
Szymon Glanek
Arzom Jernakow
Marcel Skiba
Dawid Płoński
Bartosz Mońko

07  WARSZAWA

9-11.2018

Turniej
Niepodległościowy

1 MKS Grójec
2 MKS Pruszków
3 MKS Ochota Warszawa
4 UKS Jagiellonka Warszawa
5 AZS UW – MBA Warszawa
6 SP 220 Warszawa
7 Warsaw Basketball
8 UKS La Basket Warszawa
9-12 w artykule
INFO MVP:
Antek Juraszewski
5 ALL-STARS:
Eryk Wesołowski
Michał Dołęgowski
Wojtek Jasiewicz
Filip Zawalski
Filip Poradzki
08 OLSZTYNEK

9-11.11.2018

Olsztynek Top

1 UKS Jar Elbląg
2 TSK Roś Pisz
3 UKS Dziewiątka Łomża
4 UKS De La Salle Gdańsk
5 UKS Sokół Działdowo
6 UKS TOP-Spin Olsztynek
INFO MVP: Krzysztof Celak
5 ALL-STARS:
Szymon Glaner
Janusz Gołębiewski
Łomża – Łukasz Anusewicz
Gdańsk – Filip Goławski
Sebastian Raczyło
09 INOWROCŁAW

30.11-2.12.2016

V Kacper Cup

1 Zastal Zielona Góra
2 UKS Bryza Kolbudy
3 Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
4 Spójnia Stargard
5 Kasprowicz/Inowrocławska
6 MKKS Żak Koszalin
INFO MVP: Julian Wolański
6 ALL-STARS:
Adrian Tomicki
Mateusz Słomiński
Konrad Klein
Jacek Rutecki
Jakub Bazylewicz
Antoni Gawarecki
10 ZIELONA GÓRA

7-9.12.2018

Lubuskie Tu Gramy

1 Zastal I Zielona Góra
2  Wisła Kraków
3 TKM Włocławek
4  AZS UJK Kielce
5 King BC Szczecin
6 SKM Zastal II Zielona Góra
INFO MVP: Kamil Łuczak
5 ALL-STARS:
Mikołaj Poreda
Adam Modrzejewski
Dominik Wesołek
Przemysław Skalski
Mateusz Maruc
11 BIAŁA PODLASKA

7-9.12.2018

Puchar Prezesa
BSK Kadet

1. UKS Cztery/Trzy Lublin
2. BSK Kadet Biała Podlaska I
3. UKS Basket Przemyśl
4. La Basket Warszawa
5. MUKS Hutnik Warszawa
6. SP Konstantynów
7. LKS Ostrowianka Ostrów M.
8. BSK Kadet Biała Podlaska II
INFO MVP: Marcel Skiba
Strzelec:
Michał Typa
5 ALL-STARS
Maja Kusiak
Adrian Wnuk
Mateusz Olech
Cyprian Panas
Antoni Wojciechowski
12

 

BIAŁYSTOK

27-29.12.2018

Puchar Narodów

1 Tsmoki Mińsk
2 Kadra Mazowsza
3 Druskinikai SC
4 Palanga
5 SPK Białystok
6 Livani-Jekabpils
INFO MVP: Kiryl Barancheyeu
13 DZIAŁDOWO

15-17.02.2019

Działdowo Basket Cup

1 SPK Białystok
2 UKS Nenufar 5 Ełk
3 TSK Roś Pisz
4 UKS Sokół Działdowo
5 KS Legion Legionowo
6 UKS Orkan Zambrów
INFO MVP:Ruszkiewicz Jan

5 ALL STARS
Jusup Bałatov
Mońko Bartosz
Milewski Wojciech
Tyburski Jakub
Chomaniuk Aleksander

14 ŻYRARDÓW

22-24.03.2019

XIX Puchar Prezesa

1 MKS NOVUM I Bydgoszcz
2 Pyra Poznań
3 Warsav Basketball
4 La Basket Warszawa
5 MUKS Piaseczno
6 Trójka  Żyrardów
7 BK Krnov
8 Novum II Bydgoszcz
INFO
15 GRÓJEC

29-31.03.2019

Parkietowo
Rayal Aple Cup

Obecność SKM

1 TKM Włocławek
2 SPK Białystok
3 UKS 7 Trefl Sopot
4 MKS Piotrówka Radom
5 MKS Grójec/Pruszków I
6 Wisła Kraków
7 Ósemka/AZS Skierniewice
8 Nenufar 5 Ełk
9-16 na stronie
INFO MVP:Jakub Kępski

5 ALL-STARS:
Bartosz Łazarski
Jan Ruszkiewicz
Szymon Kiejzik
Kacper Indyka
Leon Franczuk

16  WIELICZKA

12-14.04.2019

Wieliczka Cup

Obecność SKM

1 UKS Nenufar 5 Ełk
2 AZS UJK Kielce
3 Kadra Podkaprpackie
4 UKS Regis Wieliczka
5 BC King Szczecin
6 Młode Żubry Białystok
7 Radwan Sport Kraków
8 Pogoń Ruda Śląska
INFO MVP:Bartosz Mońko

5 ALL-STARS:
Daniel Walendzewicz
Michał Majewski
Mateusz Olech
Mikołaj Nowak
Jan Szczygieł

17  RADOM

16-19.05.2019

VIII RBC

Obecność SKM

1 East-ball Łotwa
2 Tigers Basketball Czechy
3 MKS Grójec
4 Kadra Podkarpacia
5 TG Mures Rumunia
6 Teiwaz UA LPS
7 BC Perkunas Litwa
8 Polonia Warszawa
9-32 na stronie
INFO
18 WROCŁAW

31.05-2.06.2019

Alba Cup

1 Basket Itri – Włochy
2  Śląsk I Wrocław
3 Alba Berlin – Niemcy
4 Neuville En Ferrain – Francja
5 Śląsk II Wrocław
6 Eisbaren Bremerhaven
INFO
19  

CHEŁMNO

31.05-2.06.2019

Puchar Burmistrza

1 Młode Lwy Gdynia
2 UKS Bryza Kolbudy
3 MChKK Chełmno,
4Twarde Pierniki Toruń,
5 Hutnik Warszawa.
INFO MVP: Dawid Ciesielski

5 ALL-STARS
Kacper Rogowski
Tomasz Filipek
Jan Czyżewski
Mateusz Jackowski
Damian Kurowski

20 DZIAŁDOWO

7-9.06.2019

Sokół Cup

1 VKM Wilno (Litwa)
2 SPK Białystok
3 KS Legion Legionowo
4 TSK Roś Pisz
5 UKS Sokół Działdowo
6 UKS Trójka Nidzica
INFO MVP: Pauzuolis Dziugas

5 ALL-STARS
Nemyra Matas
Olszewski Paweł
Wasiluk Kacper
Padiasek Aleksander
Kolaj Oliwier

 

U12 rocznik 2006 (5 klasa SP) Sezon  2017/2018

Nr Organizator Miejsce, termin
Klasyfikacja Końcowa Fotka Mistrzów Info Wyróżnienia indywidualne
01  KRAKÓW

8-10.IX.2017

IV Puchar
Rektora AGH

Obecność SKM

1 Astek Kein Belgia
2 MKS Grójec
3 Nikiel Akademia Poznań
4 Vardar Skopje
5 Zastal Zielona Góra
6 MOS Katowice
7 MBA Previdza
8 MOSM Bytom
9-15 na stronie
 INFO MVP:
Bertrand Ethan
5 ALL-STARS
Delannoy Noah
Filip Poradzki
Antek Juraszewski
Jakub Kołodziński
Ivanowski
02  BIAŁYSTOK

15-17.IX.2017

I Memoriał
Lecha Sawickiego

1 Nenufar 5 Ełk
2 SPK Białystok
3 Jagiellonka  Warszawa
4 Młode Żubry Białystok
 INFO ALL STARS
Kacper Kieliszek
Dawid Jakubiec
Janek Rusztkiewicz
Bartosz Mońko
Maksymilian Wilczewski
03  WIELICZKA

29.IX-1.X.2017

Wieliczka Cup

Obecność SKM

1 MKS Grójec
2 MKS MOS Katowice
3 Kadet Biała Podlaska
4 Cztery-Trzy Lublin
5 Wisła Kraków
6 Radwan Sport Radom
7 Regis Wieliczka
8 Piotrówka Radom I
9-16 na stronie
 INFO MVP Antoni Juraszewski

5 AL-STARS:
Filip Poradzki
Michał Szarbatke
Adrian Wnuk
Marcel Skiba
Rafał Miotła

04  ŻYRARDÓW

29.IX-1X.2017

XIII Pivot Cup

1 AK Komorów
2 Kasprowicz Inowrocław
3 Ósemka Skierniewice
4 MUKS Piaseczno
5 Trójka Żyrardów
6 JAR Elbląg
7 Sudety Jelenia Góra
8 AZS UJK Kielce
 INFO MVP: Filip Borek
05  KATOWICE

6-8.X.2017V Memoriał
T. Sajdy
1 Basket Akademia Poznań
2 BK Opava
3 MOSM Tychy
4 UKS SP 27 Katowice
5 ŻAK Żory
6 Warsaw Basketball
 INFO MVP: Jan Krenek
5 ALL-STARS
Jan Leibner
Kajetan Kuczawski
Karol Complak
Aleksander Busz
Iwan Wêgrowski
06  CHEŁMNO

6-8.X.2017

Puchar Burmistrza

1 MChKK Chełmno
2 MKKS Żak Koszalin
3 Truso Elbląg
4 MTS Basket Kwidzyn
 INFO MVP: Marcel Teodorowicz
07  OLSZTYNEK

9-12.XI.2017

XIII Olsztynek Top

1 TKM Włocławek
2 Cztery-trzy Lublin
3 Nenufar 5 Ełk
4 Ósemka Wejherowo
5 Bryza Kolbudy
6 Sokół Działdowo
7 Basket Kwidzyn
8 Roś Pisz
9 Delasalle Gdańsk
10 Top-spin Olsztynek
 INFO MVP: Jakub Kępski

5 ALL-STARS
Oskar Dyl
Konrad Klein
Maksymilian Wilczewski
Cezary Zabrocki
Bartosz Łazarski

08  INOWROCŁAW

1-3.XII.2017

IV Kasper Cup

1 Zastal Zielona Góra 
2 Kasprowicz Inowrocław
3 Olimpijczyk Ostrów Wlkp.
4 Żak Koszalin
5 Twarde Pierniki Toruń
6 MUKS Piaseczno
 INFO MVP: Kamil Łuczak

Strzelec
Maciej Tomaszewski

09  PRUSZKÓW

15-17.XII.2017

XXV Świąteczny

1 MKS Grójec
2 MKS MOS Katowice
3 MKS Pruszków
4 MKS Ochota Warszawa
5 UKS Jagiellonka Warszawa
6 MKS Piotrówka Radom
7 Warsaw Basketball
8 AK Młode Żubry Białystok
 INFO MVP:  Wiktor Rutkowski
10  BIAŁA PODLASKA

8-10.XII.2017Turniej
1 Cztery/Trzy Lublin
2 BSK Kadet Biała Podlaska
3 MKS Piotrówka Radom
4 MUKS Hutnik Warszawa
5 Biało Czarni Kraśnik
6 SP Konstantynów
 INFO MVP:  Marcel Skiba
Strzelec: Adrian Wnuk
ALL-STARS:
Dyl Oskar
Włodyczuk Krystian
Porochenko Jan
Dąbrowski Jakub
Szot Wojciech
11  BIAŁYSTOK

27-29.XII.2017

VII Puchar Narodów

1 SKM Wilno Litwa
2 MKS Grójec
3 SDSYORH Grodno Białoruś
4 DSC Druskininkai Litwa
5 UKS 7 Trefl Sopot
6 UKS AK Komorów
7 SPK Białystok
8 Jekabpils Łotwa
 INFO MVP: K.Jakucionis

Rozgrywający: F.Poradzki
Zbierający: M. Poznyak
Strzelec:  A.Juraszewski
3 punkty: Ehor Komlach

12  DZIAŁDOWO

9-11.II.2018

II Basket Cup

1 Nenufar 5 Ełk
2 Novum Bydgoszcz
3 Sokół Działdowo
4 Roś Pisz
5 Jar Elbląg
6 Top-Spin Olsztynek
7 Legion Legionowo
 INFO MVP:  Mo?ko Bartosz
ALL STARS:
Maksymilian Wilczewski
Kazimierczak Wojciech
Wółkiewicz Jakub
Wisniewski Wiktor
Bartkowski  Daniel
13  GRÓJEC

13-15.IV.2017III Parkietowo CupObecność SKM
1 UKS 7 Trefl Sopot
2 MKS Grójec
3 MOS Katowice
4 Piotrówka Radom
5 TKM Włocławek
6 Zastal Zielona Góra
7 MKS Pruszków
8 Kadet Biała Podlaska
 INFO MVP: Szymon Kiejzik
Strzelec: A.Juraszewski
5 ALL-STARS:
Kacper Indyka
Zoran Milicic
Antoni Marcinski
Maksymilian Bauer
Bartosz Łazarski
14  BYDGOSZCZ

18-20.V.2018

XI Bydgoszcz Cup

1 Kasprowicz Inowrocław
2 Żak SP 3 Koszalin
3 Twarde Pierniki Toruń
4 MKS Novum Bydgoszcz
5 MUKS Basket Warszawa
6 Regnum Bydgoszcz
INFO MVP: Antoni Gawarecki
Strzelec: I. Krajewski
5 ALL-STARS
Wiktor Mierzwicki
Konrad Konieczka
Filip Kasprowiak
Maciej Tomaszewski
Maksymilian Piątek
15  RADOM

17-20.V.2018

VII RBC

1 MKS Grójec
2 BK NH Ostrava
3 Basket Flames Wien
4 Skierniewice II
5 Sokół Srsni Pisek
6 Basket Team Suchy Las
7 Nenufar 5 Ełk
8 Warsaw Basketball
9-25 na stronie
 INFO MVP: Hubert Gaik

5 ALL-STARS:
Łuczak Jan
Schuch Benni Basket
Matyas Pomezny
Juraszewski Antoni
Poradzki Filip

17  BIAŁYSTOK

25-27.V.2018

Białystok Cup

1 ASKA Siauliali
2 Tornado KM
3 Basket 47 Białystok
4 Palanga
5 DRUSKININKAI SC
6 SPK Białystok
 INFO MVP: Karol Kami?ski
Najlepsi w dru?ynie:
Tomas Rimkus

Vakaris Zogelis
Tadas Razgus P
Šar?nas Saro?ka
Kamil Kisiel
Kacper Szczepa?ski
18  DZIAŁDOWO

1-3.VI.2018

X Sokół Cup

1 SPK Białystok
2 Roś Pisz
3 Sokół Działdowo
4. Piątka Ostrów Wlkp.
5 Legion Legionowo
6 Sdyshor No.7 Grodno
 INFO MVP: Walczak Sebastian
5 ALL Stars:
Kisiel Kamil
Milewski Wojciech
Wółkiewicz Jakub
Smekta?a Aleksander
Paku?a Adam
19  RUDA ŚLĄSKA

8-10.VI.2018

VI Puchar
Prezydenta

1 MKS Grójec
2 Nysa Kłodzko
3 MOSM Bytom
4 Śląsk Wrocław
5 Stela Cieszyn
6 Regis Wieliczka
7 Trójka Sieradz
8 Pogoń Ruda Śląska
INFO MVP: Bzowski Mateusz
Strzelec: Samuel Gusławski
5 ALL-STARS
Samuel Gusławski
Daniel Odunayo
Bartosz Fiejkowski
Mateusz Czarnojan


 U11 rocznik 2006 (4 klasa SP) Sezon  2016/2017

01  SZCZECIN

20-22.V.2016

Turniej Mini

koszykówki

1 Green Star Zielona Góra
2 Basket Koszalin
3 MOS Stargard
4 King Wilki Morskie Szczecin
5 SP3 Stargard
6 Kangoo Gorzów Wlkp
 INFO MVP: Dawid Latkowski

5 ALL-STARS:
Nemanja Uvalin
Antoni Kudlicki
Mateusz Słomiński
Hubert Matyasik
Mateusz Michalkiewicz

02  BYDGOSZCZ

10-12.VI.2016
.
IV Bydgoszcz Cup
1 MKS Grójec
2 UKS Komorów I
3 AZS PWSZ  Skierniewice
4 UKS Komorów II
5
Sharks  Gdynia
6 Regnum Bydgoszcz
7 Roś Pisz

8 TMK Pomorze Tczew
 INFO MVP: Filip Poradzki

5 ALL-STARS:
Wojciech Sadowniczyk
Filip Kowalczyk
Antek Marciński
Marcel Łącki
Maciej Małecki

03  DĄBRÓWKA
TCZEWSKA
24-25.IX.2016
.
Memoriał
Adama
Kamińskiego
1 MKS Grójec
2 TMK Pomorze Tczew
3 Bryza Pruszcz Gdański
4 Korsarz Gdańsk
 INFO ALL-STARS
Antonii Marciński
Cezary Witkowski
Filip Senwicki
Tomasz Kina
Karol Kloska
04  GRÓJEC

8-9.X.2016

II Puchar
Dyrektora GOS

1.MKS Grójec
2.UKS Komorów
3.TKM Włocławek
4.AZS PWSZ Skierniewice
5.Piotrówka Radom
6.MOSIR Cieszyn
 INFO MVP: Antek Juraszeski

PI¡TKA ALL STARS
Filip Poradzki
Bukowski Marek
Kêpski Jakub
Sadowniczyk Jakub
Ziewiecki Jacek

05  ŻYRARDÓW

11-13.X.2016

XII Pivot Cup

1 MKS Grójec I
2 UKS AK Komorów I
3 UKS 51 Start Lublin
4 UKS AK Komorów II
5 MKS Grójec II
6 Trójka Żyrardów
 INFO MVP: Filip Poradzki

ALL-STAR
Antek Juraszewski
Jan Czeladko
Szymon Debiak
Karol Skrêtowski
Natan Wojtczak
Wiktor Komorowski

06   

ŁOMŻA

25-27.XI.2016

XXIV Puchar
Łomżyczki

1 AK Komorów  I
2 Dziesiątka Łomża I
3 AK Komorów II
4 SPK Białystok
5 Roś Pisz
6 Dziesiątka Łomża II
7 Trójka Nidzica
 INFO
07  KATOWICE

2-4.XII.2016
VI MTB Obecność SKM
1 MKS Grójec I
2 BK Snakes Ostrawa
3 Radwan Sport Kraków
4 Ósemka Skierniewice
5 UKS SP 27 Katowice I
6 MOSiR Cieszyn
7 MKS Grójec II
8 UKS Trójka Sieradz
9 UKS SP 27 Katowice II
10 Iskra Osieczna
 INFO MVP: Antoni Juraszewski

5 ALL-STARS:
Filip Poradzki
Lukas Smażak
Bartosz Leśniak
Dorian El-Ward
Maciej Chadalski

08  PRUSZKÓW

9-11.XII.2016

XXIV Świąteczny

1 MKS Grójec I
2 AK Komorów I
3 Nenufar Ełk
4 Olimipjczyk Ostrów Wlkp.
5 MKS Pruszków
6 Kadet Biała Podlaska
7 Basket 143 Warszawa
8 MKS Grójec II
9-12 na stronie
 INFO MVP 
HUBERT GAIK
09  DZIAŁDOWO

24-26.II.2017

I Działdowo Cup

1 Cztery-Trzy Lublin
2 Jar Elbląg
3 Sokół Działdowo
4 MOSiR Bielsk Podlaski
5 MBA Warszawa
6 SP Olsztynek
7 Trójka Żyrardów
8 Trójka Nidzica
 INFO MVP: SKIBA Marcel

ALL STARS
Dyś Oskar
Wojciechowski Filip
Banaś Krystian
Król Kacper
Wesołowski Eryk

10  EŁK

5-7.IV.2017

X Mazurska Wiosna

1 UKS Nenufar 5 Ełk
2 SC Druskienniki (LT)
3 Basket  47 Białystok
4 Marijampol (LT)
5 BC Hito (EST)
6 Białystok
 INFO MVP: Bartek Moñko
11
WARSZAWA
21-23.IV.2017
Wielkanocny
1 UKS AK Komorów
2 MKS Ochota Warszawa
3 MKS Pruszków
4 UKS Jagiellonka Warszawa
5 MKS Piotrówka Radom
6 MUKS Piaseczno
7 MKS Polonia Warszawa
8 UKS AK Komorów ‘07
9 -12 na stronie
 INFO MVP: Adrian Kulpik
12  GRÓJEC

5-7.V.2017

II Parkietowo Cup

Obecność SKM

1 MKS Grójec
2 Trefl Sopot
3 AK Komorów
4 Kadet Biała Podlaska
5 Radwan Kraków
6 TKM Włocławek
7 AZS PWASZ Skierniewice
8 Green Star  Zielona Góra
 INFO MVP: Antoni Juraszewski

5 ALL-STARS
Filip Poradzki
Szymon Kejzik
Filip Kowalczyk
Kacper Popielowiicz
Radosław M±czeñski

13   RADOM

19-21.V.2017

VI RBC

Obecność SKM

 

1. MKS Grójec
2. Tornado Kaunas – Litwa
3. Gdynia Sharks
4. Prinemanie Grodno
5. AZS Skierniewice
6. SKM Wilno – Litwa
7. Ogre – Łotwa
8. Warsaw Basketball
9-24 na stronie
 INFO MVP strzelec
Antoni Juraszewski
5 ALL-STARS
Gleb Scherstobytov
Tymon Paliwoda
Simas Jasevicius
Filip Paradzki,
Antoni Marciñski
14  POZNAŃ

2-4.VI.2017

XXXIV

Dzień Dziecka

1  AK Komorów 
2  Zastal Zielona G.
3  Nickel BAK Poznań
4  SP3 ŻAK-SMOK Koszalin
5  PYRA SP7 Poznań
6  SP 2 MKK Gniezno
7  Obra Kościan
8  Basket Gorzów Wlkp.
9-16 na stronie
 INFO
5 ALL-STARS:
Filip Kowalczyk

Igor Krajewski
Tomasz Urbaniak
Nikodem Dalecki
Szymon Koszyca
15   

DZIAŁDOWO

2-4.VI.2017

Sokół Cup

1. Sdyshor no.7 Grodno
2. Kasprowicz Inowrocław
3. Sokół Działdowo
4. Basket Kwidzyn
5. Novum Bydgoszcz
6. SP Olsztynek
7. Piątka Ostrów Wlkp.
8. KS Jedynka Pelplin
 INFO MVP: Bondar Kirył

ALL STARS
Adzinets Adam
Pochocki  Piotr
Banaś Krystian
Bękarciak Bartosz
Kaźmierczak Wojciech

 

Do zobaczenia na turniejach