ARCHIWUM SKM TURNIEJE LATA 2015/2018 ROCZNIK 2005

U15 rocznik 2005 (8 klasa SP) Sezon  2019/2020

01 SZCZECIN

6-8.09.2019

Niebuszewo Cup

1 Wilki Morskie Szczecin
2 Prinemanienie Grodno
3  Spójnia Stargard
4 Kadra Zachodniopomorskie
INFO MVP: Igor Sieradzki
5 ALL-STARS
Szymon Płuciennik
Sławomir Kapera
Alieksiej Dołgosziej
Gieorgiej Fastov
Aleksander Kamieniarz
02 KRUSZWICA

13-15.09.2019

XII Memoriał
Pawła Cieślaka

1 MKS Gromy Nowy Tomyśl
2 UKS Basket 2010 Kruszwica
3 UKS Trójka Działdowo
4 KS Legion Legionwo
5 Trójeczka Olsztyn
6 UKS Mikst Międzychód – PK
INFO Strzelec: Mateusz Kaźmierski

Piątka ALL-STARS :
Bartłomiej Matyjasik
Michał Sysiał
Dawid Korzanowski
Oskar Szydlik
Wojciech Fijałkowski

03  

OLSZTYN

21-22.09/2019

XIX Memoriał
Grzegorzewskiego

1 Twarde Pierniki Toruń
2.Trójeczka Olsztyn
3 UKS 9 Łomża
4 AK Komorów 2006
5. Warsaw Basketball
INFO MVP: Anusewicz Adam

5 ALL-STARS:
Malinowski Jakub
Wirchanowicz Maciej
Wojtulewicz Michał
Ratowski Janusz
Biełow Alex

04 KRAKÓW

27-29.09.2019

100-lecie Korony

1 BC Swiss Krono Żary
2 UKS Piątka Ostrów Wlkp.
3 TKM Włocławek
4 Kadra Małopolski
5 Oknoplast Korona Kraków
INFO Wyróżnieni zawodnicy:
Jakub Kornatka
Szymon Kołpak
Bartosz Leśniak
Marcel Hościłowicz
05 OSTRÓW WLKP.

4-6.10.2019

Turniej

1 Piątka Ostrów Wlkp
2 WKK Wrocław
3 Gromy Nowy Tomyśl
4 Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 06.
INFO MVP: Joshua Ashaolu
5 ALL-STARS:
Herman Szymon
Szydlak Oskar
Walczak Aleks
Kowalczyk Mikołaj
Klóska Piotr
06 WARSZAWA

4-6.10.2019

I Półfinał PYHH

1 Hutnik Warszawa
2 Biofarm BJ Poznań
3 Twarde Pierniki Toruń
4 MKKS Rybnik
5 Regis Wieliczka
6 MKS Dąbrowa G.
7 Piotrówka Radom
8 ŁKS Łódź
INFO MVP:Jakub Osiński

5 ALL-STARS:
Dawid Kołaczkowski
Karol Rakszawa
Paweł Sowiński
Igor Urban
Karol Szęszoł

 

U14 rocznik 2005 (7 klasa SP) Sezon  2018/2019

01 KRUSZWICA

7-9.09.2018

XI Memoriał
Pawła Cieślaka

1 Basket 2010 Kruszwica
2 Żubry Białystok
3 Gromy Nowy Tomyśl
4 Mikst Międzychód
5 Legion Legionowo
6 Junior Basket Club Olsztyn
INFO MVP: Kamil Adolski
Strzelec: Wiktor Szewczyk
5 ALL-STARS:
Mateusz Kaźmierski
Wojtek Matysiak
Jakub Kozłowski
Igor Ziemek
Tomasz Tomaszewski
02 PRUSZKÓW

14-16.09.2018

I Memoriał Żolika

1 Kadra Kuj–Pom
2 MUKS Hutnik Warszawa
3 MKS Pruszków
4 MKK PYRA Poznań
5 MKS Polonia Warszawa
6 MKS Ochota Warszawa
7 MOSM Tychy
8 MUKS Piaseczno
INFO MVP: Paweł Sowiński
Strzelec: R. Warzybok
5 ALL-STARS:
Jakub Kornatka
Mateusz Kowalski
Benedykt Mydłowski
Paweł Polerowicz
Mateusz Czemerys
03 KRAKÓW

14-16.09.2018

V Puchar Rektora AGH

Obecność SKM

1 MZT Skopje Macedonia
2 Piotrówka Radom
3 Kadra Dolnośląskie
4 ŁKS Łódź
5 Zastal Zielona Góra
6 AZS UJ Kielce
7 Kadra Małopolskie
8 Gim 92 Ursynów Warszawa
9 Oknoplast Kraków
10 Wisła Kraków
INFO MVP: Teo Vojnovikj
.
5 ALL-STARS:
Kacper Jaworski
Jakub Laskowski
Bojan Stonajovski
Rafał Szpakowski
Adrian Adamowicz
04 ŁÓDŹ

21-23.09.2018

Łódeczka Cup

1 MKS Dąbrowa Górnicza
2 TKM Włocławek
3 MKKS Rybnik
4 Basket Junior Poznań
5 ŁKS Szkoła Gortata
6 Grom Nowy Tomyśl
INFO MVP: Pelz Stanisław
Strzelec
: Ucieszyński Jakub
5 ALL-STARS:
Rakszewa Jakub
Kornatka Jakub
Stań Jakub
Najder Aleks
Kluj Jonasz
05 GDYNIA

21-23.09.2018

Netz Cup

1 GAK  Gdynia
2 Ósemka Wejherowo
3 Tiger Berlin
4 AZS UJK Kielce
5 Młode Lwy Gdańsk
INFO MVP: Maks Pacenko

5 ALL STARS:
Daniel Piorun
Dawid Popławski
Tymoteusz Sternicki
Szymon Nowicki
Yordi Salas Reichmann

06 BYDGOSZCZ

28-30.09.2018

XII Bydgoszcz Cup

Obecność SKM

1 Kadra Mazowieckie
2 UKS 27 Katowice
3 Żak Koszalin
4 Piątka Ostrów Wlkp.
5 Kadra Małopolski
6 Korona Kraków
7 Regnum Bydgoszcz
8 Novum Bydgoszcz
INFO MVP: Jakub Osiński
Strzelec: Jakub Pietowski
5 ALL-STARS:
Janusz Ratowski
Kajetan Kuczawski
Michał Krupa
Ernest Borowski
Ashaolu Joshua
07 TARNÓW

6-7.10.2018

X Memoriał M
Smętka

Obecność SKM

1 ŁKS Łódź
2 UKS Regis Wieliczka
3 MUKS 1811 Unia Tarnów
4 MOS Bytom
5 Basket 15 Przemyśl
INFO 5 ALL-STARS
Adamowicz Adrian
Mikołaj Banach
Karol Smagór
Adam Przybył
Ledochowski Karol
08 Ostrów Wlkp.

19-21.10.2011

Puchar Prezesa

Obecność SKM

1 Kadra Lubuskiego
2 Olimpijczyk  Ostrów Wlkp.
3 Kadra Podlaskiego
4 Kadra 2006 Kuj-Pom
5 BK Krnov – Czechy
6 Olimpijczyk 04 Ostrów Wlkp
INFO MVP: Jakub Mysiorek
5 ALL-STARS:
Szpakowski Rafał
Waniak Antoni
Kamiński Karol
Ślufiński Antoni
09 DZIAŁDOWO

7-9.12.2018

XVIII
Katarzynka Cup

 

1 MKS Twarde Pierniki
2 UKS Basket 47 Białystok
3 UKS Trójka Działdowo I
4 UKS Dziewiątka Łomża
5 MTS Basket Kwidzyn
6 UKS Trójka Działdowo II
INFO MVP: Kowalski Mateusz

5 ALL STARS:
Dura Jakub
Kamiński Karol
Prokopowicz Hubert
Raszkiewicz Kacper
Górski Kewin

10 WŁOCŁAWEK

27-20.12.2018

Puchar
Prezesa TKM
Obecność SKM

1 Kadra Dolnośląskie
2 TKM Włocławek
3 MKS Dąbrowa Górnicza
4 BT Suchy Las
5 ŁKS Łódź
6 TKM II Włocławek
7 Borisfen I Mogilev
8 Borisfen II Mogilev
INFO MVP: Mateusz Samiec

Najlepszy Strzelec:
Jakub Ucieszyński

Najlepszy Obrońca
Karol Tokarz

11 WROCŁAW

4-6.01.2019

Puchar Krasnala

1 UKS 7 Trefl Sopot
2 Biofarm BJ Poznań
3 Ratiopharm Ulm – Niemcy
4 MOSM Bytom
5 GIM 92 Ursynów Warszawa
6 WKK Wrocław
7 VKM Wilno – Litwa
8 Basketball Warsaw
INFO MVP: Szymon Klejzik
5 ALL-STARS
Olgierd Kubiak
Jan Śmiglak
Jon Ukai
Krzysztof Jaroń
Aleksy Walczak
12 BIAŁYSTOK

 

1-3.02.2019

VI Dojlidy Cup

Obecność SKM

1 Twarde Pierniki Toruń
2 Piotrówka Radom
3 Lazdija Litwa
4 MKS Dąbrowa Górnicza
5 ŁKS Łódź
6 Regis Wieliczka
7 PKK Żubry Białystok
8 SP Puńsk
9 Biało Czarni Kraśnik
10 AK Młode Żubry Białystok
INFO MVP: Jakub Dura

5 ALL-STARS
Walenciak Dominik
Czapla Błażej
Aidas Kukucionis
Panek Oliwier
Stań Jakub

13 ŻARY

22-24.02.2019

Puchar Prezesa

Obecność SKM

1 Kadra Lubuskie
2 MKKS Żak Koszalin
3 Korona Oknoplast Kraków
4 MKS Gromy Nowy Tomyśl
5 KKS Turów Zgorzelec
INFO MVP: Jakub Mysiorek
Strzelec: Bartosz Leśniak
5 ALL-STARS
Marcel Hościłowicz
Ernest Borowski
Franciszek Usydus
Edwin Krzymiński
Szymon Słodki
14 ŁOMŻA

1-3.03.2019

Łomżyńska Zima

 

1 SPK Białystok
2 Żubry Bialystok
3 Dziewiątka Łomża
4 Trójka Działdowo
5 Konstantynów
6.UKS 4 Łomża
INFO MVP: KAROL KAMIŃSKI

5 ALL-STARS:
Jakub Kozłowski
Sebastian Boboryko
Jakub Ruszkiewicz
Kamil Polubiecki
Jakub Górski

15 WIELICZKA

5-7.04.2019

V Puchar Solny

Obecność SKM

 

1 Śląsk Wrocław
2 UKS 27 Katowice
3 Regis Wieliczka
4 AZS UJK Kielce
5 MUKS 1811 Unia Tarnów
6 Sokół Łańcut
INFO MVP: Kacper Jaworski
Strzelec: Banach Mikołaj
5 ALL-STARS:
Filip Kucharski
Kajetan Kuczawski
Maciej Kołaczkowski
Dominik Basa
Mikołaj Banach
16 MIĘDZYCHÓD

17-19.05.2019

Puchar Krainy
100 Jezior

1 MKS Szczwno Zdrój
2 MIKS Międzychód
3 Basket Kruszwica
4 Turów Zgorzelec
5 Warsav Basketbal
6 Pro Basket Łowicz
INFO MVP: Patryk Kowalski

Strzelec: Mateusz Kazimierski
5 ALL STARS:
Alan Stochmiałek
Konrad Duszyński
Jakub Milewski
Edwin Krzemiński
Krzysztof Greszta

 

Przygotował Zibi