ARCHIWUM SKM TURNIEJE  LATA 2015/2018 ROCZNIK 2004

U16 ROCZNIK 2004 (1 Ponadpodstawowa) Sezon  2019/2020

01 RADOM

6-8.09.2019

Rosa Cup

1 VKM Vilnius
2 Tornado „Envija” Kaunas
3 V.K Klajpeda
4 UKS Gim 92 Ursynów
5 WKS Śląsk Wrocław
6 Tus Lichterfelde Berlin
7 BC Sieraków
8 NBK Nymburk
9-16 na stronie
INFO MVP: Danielus Kasparas

5 ALL-STARS:
Mateusz Kwiatkowski
Rytis Sakaitis
Modestas Babraitis
Vilius Adomenas
Edvinas Surpickis

02 KRAKÓW

6-8.09.2019

I Puchar Krakowa

Obecność SKM

1 Biofarm BJ Poznań
2 ŁKS Łódź Szkoła Gortata
3 WKK Wrocław
4 Regis Wieliczka
5 Oknoplast Kraków
6 MKS Dabrowa Górnicza
7 MOSM Bytom
8 Sudety Jelenia Góra
9 MUKS 1811 Unia Tarnów
10 Żubry Białystok
INFO 5 ALL-STARS:
Jakub Andrzejewski (MVP)
Oliwier Szczepański
Krystian Kosim
Filip Szturo
Bartosz Kozioł
03 KRAKÓW

6-8.09.2019

VI Puchar AGH

1 KS Korona Kraków
2 MOSM Tychy
3 Politechnika Gdańsk
4 Cracovia 1906 Kraków
5 STK Nowy Sącz
INFO MVP: Mikołaj Nadczuk

5 ALL-STARS
Szymon Tabiś
Filip Wspaniały
Kacper Szczepanek
Maksymilian Tański
Igor Perzanowski

04 TARNÓW

14-15.09.2019

XI Memoriał
M. Smętka

1 Regis Wieliczka
2.MUKS 1811 Unia Tarnów
3.PKK 99 Pabianice
4.Rawplug Sokół Łańcut
5.MOSM Tychy
INFO Strzelec:  Jan Pisarski

5 ALL-STARS
Maciej Kołaczkowski
Igor Michalski
Moczkowski Kacper
Wisz Kacper
Roch Anczykowski

05 POZNAŃ

14-15.09.2019VII Memoriał
G, Gramse
1 Pyra Poznań
2 Zastal Zielona Góra
3 BC Sieraków
4 Basket Team Suchy Las
INFO ALL-STARS
Michał Smolich
Amadeusz Łapiński
Maciej Ślusarczyk
Kuba Czajkowski
06 ŁÓDŹ

13-15.09.2019

Łódeczka Cup
Memoriał R. Zająca

1 Basket Junior Poznań
2 ŁKS Szkołą Gortata
3 TKM Włocławek
4 UKS 92 Ursynów Warszawa
5 Obra Kościan
6 AZS PWSZ Skierniewice
MVP: Kacper Pażdzierny

5 ALL-STARS
Igor Urban
Eryk Wylengała
Maksymilian Szefler
Amadeusz Materowski
Kacper Koc

07 WARSZAWA

20-22.09.2019

XIII Ursynów Cup

Obecność SKM

1 BC Sieraków
2 GiM 92 Ursynów
3 Start Lublin
4 ŁKS Łódź
5 Zastal Zielona Góra
6 Twarde Pierniki Toruń
7 UKS Białołęka
8 Obra Kościan
INFO MVP: Kacper Dorożała

5 ALL-STARS:
Jędrzej Janowicz
Kamil Witczak
Sebastian Gawin
Michał Grzesiak
Kacper Koc

08 KRAKÓW

20-22.09.2019

XXI Memoriał
Tomka Kowalika

1 Korona Kraków
2 MOSM Bytom
3 WKK Wrocław
4 Abovia Koszyce
5  Spójnia Stargard.
6 AGH Kraków (PK)
INFO MVP: Grzegorz Idziak

5 ALL-STARS:
Kamil Król
Witold Czerenkiewicz
Damian Mijalski
Martin Sedivy
Hubert Kutek

09 SIERAKÓW

4-6.10.2019

Turniej Kadeta

1 BC Sieraków
2 Asseco Gdynia)
3 Biofarm BJ Poznań
4 Wilki Morskie Szczecin
5 ST. Hooplife Lublin
6 Polonia Warszawa
INFO MVP: Nikodem Kaniecki

5 ALL-STARS:
Kuba Stupnicki
Igor Drozdowski
Andrij Cherepanov
Piotr Kruszyński
Szymon Nowicki

10 BYDGOSZCZ

4-6.10.2019

Basket Cup

1 Basket Team Suchy Las
2 UKS Trójeczka Olsztyn
3 Zastal Zielona Góra
4 MKKS Żak Koszalin
5 MKK Pyra Poznań
6 UBasket Regnum Bydgoszcz
7 DKS Neptun
8 PKK 99 Pabianice
INFO MVP: Piotr Szczęsny

5 ALL-STARS:
Ernest Borowski
Kamil Czub
Oliwier Kozłowski
Jakub Kaczmarek
Konstanty Sobczyński

 

U15 ROCZNIK 2004 (8 klasa SP) Sezon  2018/2019

01 SZCZECIN

7-9.09.2018

Niebuszewo Cup

1 Wilki Morskie16 Szczecin
2 Bronshoj Dragons
3 Kadra 05 Zachodniopom.
4 Wilki Morskie SP35 Szczecin
5 City Basket Berlin
6 CB Vilassar de Mar
INFO MVP: Jakub Stupnicki

5 ALL-STARS:
Jakub Sucharski
Nathan Ahner
Ernest Borowski
Aleksander Dębicz
Leonardo Morel

02 BIAŁYSTOK

14-16.09.2018

VI Batory Cup

1 UKS Dziewiątka Łomża
2 TSK Roś Pisz
3 UKS AK Komorów I
4 Regnum Bydgoszcz
5 MKS Batory 18
6 Polonia Warszawa
7 UKS AK Komorów II
8 Probasket Mińsk Maz.
INFO MVP: Damian Boć

5 ALL-STARS:
Jakub Malinowski
Maksymilian Tański
Janusz Ratowski
Bartosz Jeziorowski
Stanisław Moskal

03 BYDGOSZCZ

 

21-23.09.,2018

Puchar Prezydenta

 

1 Novum Bydgoszcz
2 Siódemka Trefl Sopot
3 GAK Gdynia
4 Basket Regnum Bydgoszcz
5 UKS Trójka Żyrardów
6 MTS Basket Kwidzyn
INFO MVP: Paweł Jędrzejczak
5 ALL-STARS
Bartosz Mrówczyński
Marek Olszewski
Marcel Jurkowski
Przemysław Mazurowski
Piotr Krzebietka
04 RAWICZ

5-7.10.2018

Puchar Firmy
Pagmer

1 Iskra Osieczna
2 ŁKS Łódź
3 RKKS Rawia Rawicz
4 Zetgiebie Płock
5 BK MSK Keżnarok
6 SMK Lubin
INFO MVP: Janowicz Jędrzej
5 ALL-STARS:
Lewandowski Aleksander
Sławecki Jakub
Wylęgała Eryk
Orzechowski Dawid
Maciej Demut
05 SIERAKÓW

26-28.10.2019

Półfinał PYHH

Obecność SKM

 

1 BC Sieraków
2 Wilki Morskie szczecin

3 Obra Kościan
4 TSK Roś Pisz
5 UKS Białołęka
6 Start Lublin
7 Rosa Sport Radom
8 Twarde Pierniki Toruń
INFO MVP: Jan Śmiglak
5 ALL-STARS
Girus Igor
Borzuchowski Kamil
Wylegała Eryk
Szemczyszyn M.
Tański Maksymilian
06 SIERAKÓW

10-11.11.2018

Turniej
Niepodległości

1 Basket Gorzów 03/04
2 Wilki Morskie Szczecin
3 BC Sieraków
4 WKK Wrocław
5 Asseco Gdynia
INFO MVP: Kęsik Jakub

5 ALL-STARS:

Wróbel Paweł
Bartkowiak Marcin
Jadaś Bartek
Semczyszyn Mateusz
Kęsik Jakub

07 SZCZECIN

10-11/2018

Turniej
Niepodległości

1 Kadra zachodniopomorski
2 BBV Berlin
3 Wilki Morskie Szczecin
4 Prinemanie Grodno
INFO MVP: Antoni Siewruk

ALL-STARS:

Igor Stolarz
Tobias Schmidt
Aleksander Dębicz
Robert Dowgiało

08

KATOWICE/TYCHY

26-28.10.2019

Półfinał PYHH

Obecność SKM

1 MOSM Tychy
2 UKS 27 Katowice
3 Regis Wieliczka
4 MOSM Bytom
5 Niedźwiadki Pzremyśl
6 ŁKS Łódź
7 PKK 99 Pabianice
8 Pogoń Ruda Śląska
INFO MVP:Kacper Szczepanek

5 ALL-STARS:
Karol Łebek
Kajetan Kuczawski
Kacper Smagur
Paweł Brandysiok
Maciej Puchalski

09 DZIAŁDOWO

29-31.03.2019

XXXII Przedwiośnie

1 Trójka Nidzica
2 Dziewiątka Łomża
3. SPK Białystok
4 Trójka Działdowo I
5 Trójka Działdowo II
INFO MVP: Tański Maksymilian

ALL STARS:
Strzelecki Dorian
Kołakowski Jakub
Chrzanowski Szymon
Jackowski Adrian
Brzeziński Franciszek

10 BIAŁYSTOK

10-12.05.2019

V Batory Cup

1 Niedźwiadki Przemyśl
2 Roś Pisz
3 Żubry Białystok
4 Trójeczka Olsztyn
5 Batory 18 Białystok
6 Probasket Mińsk Mazowiecki
INFO MVP: Tarnawski Klaudiusz

5 ALL-STARS:
Puchalski Maciej
Turski Maksymilian
Zadykowicz Patryk
Majchrowicz Kacper
Borawski Kacper

11 BYDGOSZCZ

24-26.05.2019

Bydgoszcz Cup

1 Novum Bydgoszcz
2 Basket Regnum Bydgoszcz
3 Młode Lwy Gdańsk
4 Stal Ostrów Wielkopolski
5 Probasket Mińsk Mazowiecki
6 Batory 18 Białystok
INFO MVP: Jędrzejczak Kamil
5 ALL-STARS:
Olszewski Marek
Robak Michał
Michałowski Tymon
Katafiasz Mikołaj
Ziomko Eryk
12 SIERAKÓW

14-16.06.2019

Finał U15 PYHH

Obecność SKM

1 Wilki Morskie Szczecin
2 Obra Kościan
3 BC Sieraków
4 UKS 27 Katowice
5 MOSM Bytom
6 Regis Wieliczka
7 Roś Pisz
8 MOSM Tychy
INFO MVP: Jakub Stupnicki

5 ALL-STARS:
Igor Drozdowski
Jakub Bereszyński
Nikodem Frydrych
Daniel Pape
Kuba Piśla

13 GNIEZNO

5-7.07.2019

XVII
Międzynarodowy

1 Białołęka Warszawa
2 Otzma Kfar Vradim
3 Dresden Titans
4 Ironi Ness Ziona
5 Sklep Polski MKK Gniezno
6 Gim.92 Warszawa
7 Tour D’Auvergne
8 Uman Basket
INFO MVP
Sean Soroka

 

Przygotował Zibi